6 باند مافیایی در تهران چه ماموریتی داشتند / پلیس فاش کرد
حجم ویدیو: 40.79M | مدت زمان ویدیو: 00:06:32

به گزارش خبرنگار حوادث رکنا: سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ با اشاره به شهادت دانشمند کشورمان شهید مهندس محسن فخری زاده گفت: شهادت دانشمند مجاهد عالم شهید سردار فخری زاده را تسلیت عرض می کنم که به دست دشمنان نظام ملت و ایران و انقلاب این فرد دانشمند فرهیخته به شهادت رسید.

سردار رحیمی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در جریان هشتمین طرح ظفر پلیس مبازره با مواد مخدر موفق شدند با در دست داشتن 215 حکم ورود به مخفی گاه قاچاقچیان مواد مخدر 1315 خرده فروش مواد مخدر را دستگیر کنند.

وی همچنین در ادامه اضافه کرد: درجریان عملیات های اطلاعاتی و فنی پلیس 6 باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر منهدم و همچنین 74 قاچاقچی عمده نیز شناسایی و دستگیر شدند.

رییس پلیس تهران بزرگ گفت: همچنین ۷۶ دستگاه خودرو و موتورسیکلت توقیف شده و ۲۰۰ عدد انواع آلات مصرف مواد مخدر و ۵ باب منزل که مرکز توزیع مواد مخدر بودند پلمپ شدند.

وی ادامه داد: در این طرح ۲ تن و ۱۶۲ کیلوگرم مواد کشف شده و ۸۶۴ معتاد جمع آوری شده اند و ۱۹ نفر از خرده فروشان که در کار مزاحمت نوامیس بوده و اوباش گری داشتند دستگیر شده اند.

رییس پلیس پایتخت همچنین به ارائه آماری از عملکرد پلیس مبارزه با مواد مخدر از ابتدای سال جاری تاکنون  گفت: در این مدت ۳۶ باند مواد مخدر در تهران منهدم شده و بیش از ۱۹ تن و ۱۶۲ کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط شد که افزایشی ۱۸ درصدی داشته است.

آمادگی کامل پلیس در مبارزه با سوداگران مرگ

سعید عمرانی معاون دادستان کل کشور در حاشیه هشتمین مرحله از طرح ظفر به ترور سردار فخری زاده اشاره کرد و گفت: دشمنان در سالگرد شهادت سرلشگر قاسم سلیمانی این دانشمند عزیز ما را به شهادت رساندند. انتقام سختی که در آینده انجام خواهد شد آرامش قلب ما خواهد بود.

وی با قدردانی از عملکرد پلیس در مبارزه با مواد مخدر گفت: اینکه امروز می بینیم قاچاقچیان در پوشش اسباب بازی کودکان هم دست به قاچاق مواد مخدر می زنند نشان می دهد که آنها بی حیا شده اند. این اسباب بازی ممکن است به دست فرزندان من و شما برسد. این کارها نشان می دهد که آنها به دریوزگی افتاده اند.

او با اشاره به همکاری قوه قضاییه و نیروی انتظامی تصریح کرد: اگرچه ما در نقطه مطلوب نیستیم، اما ما در دوران تحول هستیم و از وضع موجود به سمت مطلوب در حال حرکتیم.

وی با اشاره به شعر کودکانه "آقا پلیسِ بیداره" تصریح کرد: حتی من هم که معاون دادستان هستم شب هنگام خواب به این فکر می کنم که پلیس بیدار است و نظم و امنیت را تامین می کند.

او با اشاره به ضرورت حل مشکلات اقتصادی مردم حتی در شرایط تحریم‌ گفت: مشکلات اقتصادی ولو با وجود تحریم ها در داخل کشور حل شدنی است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟