پرواز پراید در اتوبان بابایی + عکس صحنه باور نکردنی

به گزارش رکنا ، رییس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت از برخورد سواری پراید با گاردریل های اتوبان بابایی خبر داد.

سرهنگ احسان مومنی گفت: ساعت ۰۵:۳۵ بامداد امروز، در مسیر غرب به شرق بابایی نرسیده به استخر یک دستگاه سواری پراید که در این مسیر در حال تردد بوده ناگهان از مسیر خارج شده و به فضای سبز وسط اتوبان وارد می‌شود.

وی افزود: یک لحظه خواب آلودگی راننده پراید باعث شد تا کنترل وسیله نقلیه از دست وی خارج شده و در مواجه با گاردریل‌های اتوبان بابایی دیگر نتواند خودرو را کنترل کرده و پس از رد شدن و شکستن گاردریل‌ها وارد فضای سبز وسط اتوبان شود.

این مقام انتظامی ادامه داد: این خودرو پس از خسارت به چندین گاردریل و وارد شدن به فضای سبز و شکستن سه اصله درخت بالاخره متوقف شد.

برخورد پراید با گاردریل های اتوبان بابایی

رییس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت بیان کرد: با حضور کارشناسان پلیس راهور فاتب در موقعیت حادثه علل حادثه مورد بررسی قرار گرفت و تیم اورژانس پس از بیرون آوردن راننده پراید به مداوای وی در محل حادثه پرداختند.

سرهنگ مومنی گفت: عوامل شهرداری تهران به موقع در موقعیت حاضر شدند و نسبت به رفع خطرات احتمالی و تعویض و جایگزینی گاردریل‌ها اقدام نمودند.

وی درخصوص علت حادثه افزود: عوامل پلیس راهور پس از بررسی صحنه تصادف به این نتیجه رسیدند که عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه از سوی راننده پراید باعث این حادثه بوده است.

مومنی از رانندگان خودرو‌ها خواست قبل از حرکت حتما به اندازه کافی استراحت نمایند و با خستگی و خواب آلودگی هیچ گاه رانندگی ننمایند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟