2 زن و یک کودک در آستانه مرگ معجزه آسا نجات یافتند / اصفهان

به گزارش رکنا ، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در خصوص افزایش موارد مسمومیت بر اثر استنشاق گازمونوکسید کربن در پاییز امسال هشدار داد.

منصور شیشه فروش اظهار کرد: دو بانوی جوان همراه با یک کودک هشت ساله روز جمعه در نیک آباد بخش جرقویه به دلیل استفاده از اجاق گاز برای گرمایش براثر استنشاق گاز مونوکسید کربن دچار مسمومیت شدند.

وی با بیان اینکه با اعزام فوری تیم اورژانس به این افراد به صورت سرپایی خدمات امدادی ارائه شد، افزود: از ابتدای سال تاکنون براثر استفاده ناایمن از وسایل گازسوز ۳۰ نفر مصدوم شدند و پنج تن جان باختند.

بلای هولناک سر 2 زن و کودک اصفهانی

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در توصیه به شهروندان، خاطرنشان کرد: مشترکان گاز اصول ایمنی و استاندارد در تهیه، استفاده و نصب لوازم گرمایشی از جمله پکیج، بخاری، آبگرمکن را رعایت کرده و از سالم بودن دودکش‌ها و تهویه مناسب در فضاهای سربسته اطمینان حاصل کنند و برای اخذ مشورت فنی از واحد امداد شرکت گاز با شماره تلفن ۱۹۴ تماس بگیرند.
شیشه فروش همچنین به حادثه انفجار کپسول اکسیژن در واحد صنعتی فولاد آریا واقع در فاز جدید شهرک صنعتی اردستان که روز گذشته اتفاق افتاد، اشاره و اظهار کرد: این حادثه به جان باختن یک مرد جوان ۳۰ ساله و مصدوم شدن یک کارگر (مرد) دیگر شد.
وی اضافه کرد: تیم اورژانس فوری به محل حادثه اعزام و فرد مصدوم را به بیمارستان شهید بهشتی اردستان منتقل کردند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟