بلایی که مرد جوان بر سر صورتش آورد! + فیلم
حجم ویدیو: 13.32M | مدت زمان ویدیو: 00:01:49

به گزارش رکنا،وسوسه مرد جوان اسکاتلندی برای استفاده از ماسک صورت او را به دردسر بزرگی انداخت. «جان میچان» که با پاسخ منفی همسرش در قراردادن ماسک زغال روی صورتش مواجه شده بود تصمیم گرفت این کار را به تنهایی انجام دهد، اما او که هیچ تجربه‌ای در این زمینه نداشت نه تنها به خواسته خود نرسید بلکه بخشی از ابروهایش را نیز از دست داد.

بلایی که ماسک صورت بر سر یک مرد آورد

این مرد ۳۰ ساله با استفاده از یک دستورالعمل که در اینترنت تهیه کرده بود اقدام به قرار دادن ماسک زغال روی صورت خود کرد. با توجه به دستورالعمل این ماسک که نوشته بود همه جای صورت به جز چشم ها، او حتی روی پلک، ابرو‌ها و لبش نیز این ماسک را قرار داده بود. از آنجایی که جان اقدام به برداشتن ماسک در زمان مناسب نکرده بود نه تنها باعث شد درد شدیدی را تحمل کند بلکه قسمتی از ابروهایش را نیز از دست داد.

تجربه فراموش نشدنی یک مرد با ماسک ذغال

جان که اهل «اروین» اسکاتلند است در این باره گفت: «از همسرم تریسی خواستم تا ماسک زغال را روی صورتم قرار دهد، اما او قبول نکرد و من تصمیم گرفتم خودم این کار را انجام دهم. در دستوالعمل ماسک نوشته بود «همه جای صورت به جز چشم‌ها»، چطور می‌توانستم متوجه شوم که منظور آن پلک، ابرو‌ها و لب نیست؟»

سرانجام جان با کمک تریسی توانست این ماسک را از روی صورتش بردارد. البته این ماجراجویی جان به از دست دادن ابروهایش منجر شد. تجربه‌ای که به گفته جان، او هیچ‌وقت فراموش نخواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟