یک کشته و 20 زخمی در واژگونی اتوبوس مسافربری در هشتگرد +عکس

به گزارش رکنا ، مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۰۶:۲۷ یک مورد حادثه واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محدوده هشتگرد در استان البرز به سامانه اورژانس کشور اطلاع داده می شود.

وی با بیان اینکه ۴ دستگاه آمبولانس و ۱ دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: براساس گزارش های اولیه ۲۰ نفر در این حادثه مصدوم شده و یک نفر نیز جان خود را از دست داده است.

سخنگوی اورژانس کشور خاطرنشان کرد: اقدامات لازم برای توزیع بیماران در بیمارستان های کرج انجام شده، همچنین به اورژانس بیمارستان های البرز آماده باش داده شده است.

رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی البرز از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور کرج-قزوین خبر داد

مهرداد بابایی اظهار کرد: ساعت ۰۶:۲۷ امروز صبح ۲۰ آبان ماه، واژگونی یک دستگاه اتوبوس در لاین جنوبی اتوبان کرج قزوین (بعد از پل نظرآباد به سمت کرج، روبروی مجتمع فخر ایران) به اورژانس البرز اعلام شد.

وی ادامه داد: اتوبوس از مبدا پارس آباد به مقصد تهران در حرکت بوده است.

وی گفت: یک دستگاه اتوبوس و چهار دستگاه آمبولانس اورژانس البرز به محل سانحه اعزام شده است.

بابایی افزود: اخبار تکمیلی در خصوص تعداد مصدومین یا فوتی‌های احتمالی متعاقبا اعلام خواهد شد.

رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی البرز در تکمیل این خبر در ساعت 9 صبح اعلام کرد: متاسفانه در این حادثه یک نفر آقا حدودا ۳۵ ساله در دم جان باخته بود.

این مسئول توضیح داد: سه نفر در محل از اقدامات درمانی تکنسین‌های اورژانس البرز بهره مند شده و ۱۹ نفر به بیمارستان‌های امام جعفرصادق (ع) هشتگرد، امام حسن (ع) نظرآباد و شهید مدنی کرج منتقل شدند.

بابایی گفت: در این حادثه در مجموع به سه نفر خانم و ۱۹ نفر آقا خدمات ارائه شد.

وی اضافه کرد: با بررسی‌های اولیه انجام شده خوشبختانه اکثر مصدومین وضعیت وخیمی ندارند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟