گمشده‌ای که بعد از ۲۸ سال از طریق فیسبوک به خانواده‌اش رسید

به گزارش رکنا، دوری از خانواده همواره تلخ و دردناک هست و وصال خانواده بعد از دوری از هم، شیرین است. حال اگر این دوری ۲۸ سال طول بکشد، پایان این فراق شیرین‌تر خواهد بود. ماجرا از آن‌جایی شروع شد عبدالعظیم عبدالقادر علی طاها ۲۸ سال پیش خانوده‌اش را گم کرد. این خانواده‌ سودانی کودک خود را در این مدت گم کرده‌بودند و طی این سال‌ها از او خبری نداشتند. این خانواده در منطقه آل کمیلین، در ایالت جزیرا در مرکز سودان زندگی می‌کردند

ماجرای پیدا شدن عبدالعظیم از آن‌جایی شروع شد که گروهی در شبکه اجتماعی فیسبوک هشتگی با عنوان #درباره_زول بپرسید شروع شد تا طبق آنچه روزنامه ال‌سودانی گزارش کرده است، این پسر توانست خانواده خود را پیدا کند. بنیان‌گذار این جنبش، الجیلانی العارکی گفت که افراد زیادی در انتظار عبدالعظیم هستند که پس از سال‌ها دوری از چاد بازگشت.

یک کلیپ ویدئویی از لحظات شادی خانوده عبدالعظیم و مردم محل زندگی خانواده او بود، به ثبت رسید. جالب‌ترین چیزی که در این ویدئو به چشم می‌خورد زمانی است که این پسر اشک پدر و مادر و عزیزانش را می‌بیند که نشان‌دهنده میزان خوشحالی آن‌ها است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟