مرگ دلخراش دختر جوان چالوسی بین آسانسور و دیوار

بر اساس اخبار شنیده شده این حادثه دلخراش در آپارتمانی در بلوار شهید خیریان در حوالی میدان ولیعصر (عج) نوشهر اتفاق افتاد و دختر جوان ۲۷ ساله و فرهیخته و معلم چالوسی به هویت« ن . س » قربانی سهل انگاری مالک ساختمان و شرکت پیمانکار نصاب و حفظ و نگهداری آسانسور و سیستم های نظارتی مرتبط با قوانین ملی ساختمان شد.

 بر اساس اخبار به دست آمده گویا علت این حادثه ناگوار درست عمل نکردن آسانسور به دلیل نفص فنی بوده که موجب شده در حالتی که کابین در طبقه همکف توقف کرده ولی درب ورودی آسانسور در طبقه دوم باز شود و قربانی حادثه حین سوارشدن به ناگاه داخل چاهک آسانسور سقوط و بر روی سقف کابین که در طبقه همکف متوقف بود افتاد که ناگهان کابین شروع به حرکت به سمت طبقات بالاتر نموده و در اثر ضربه و صدمات وارده ، سر خانم بین سقف کابین آسانسور و طبقات گرفتار و منجر به مرگ دلخراش وی شد.

سقوط وحشتناک دختر جوان چالوسی در چاهک آسانسور 

پیکر مرحومه به دستور مقام قضایی برای بررسی بیشتر و صدور گواهی فوت و جواز دفن به سردخانه پزشکی قانونی نوشهر منتقل شد و پس از انجام آزمایشات لازم تخصصی، جسد جهت تشییع و خاکسپاری تحویل خانواده عزادار متوفی شد.
 موضوع و علت و چگونگی بروز این حادثه ناگوار و تلخ از سوی کارشناسان آتش نشانی و ماموران کلانتری ۱۱ نوشهر در حال رسیدگی و بررسی می باشد.
حادثه می‌تواند در هر لحظه و هر زمان رخ دهد اما رعایت بعضی نکات ضریب احتمال آن را کاهش می‌دهد. برای کاهش حوادث آسانسور باید یک سری کارها را انجام داد.
آسانسور‌ها بخشی حساس و خطرآفرین در مجموعه اجزای ساختمان‌ها به‌حساب می‌آیند و از نظر عملکرد و ایمنی باید دائم بررسی شوند، بنابراین نیاز به نگهداری مناسب و بازرسی ادواری دارند؛ این را مقررات ملی ساختمان هم تأیید می‌کند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟