اصفهانی ها از این 12 مرد مخوف وحشت داشتند + عکس

به گزارش رکنا ، محمدرضا هاشمی‌فر اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اموال شهروندان که در آن سارقان از سلاح سرد برای ایجاد رعب و وحشت و در برخی مواقع نیز ضرب و جرح قربانیان استفاده می‌کردند، این موضوع به صورت ویژه در قرارگاه‌های اصلی و فرعی مبارزه با سرقت فرماندهی انتظامی استان اصفهان مطرح و تیم ویژه‌ای از کارآگاهان خبره و مجرب مسئولیت رسیدگی به این پرونده را برعهده گرفتند.

12 سارق مسلح در گروه های 4 نفره به سرقت می پردازند

جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان افزود: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد سارقان در گروه‌های ۴ نفره به وسیله ۲دستگاه خودرو در سطح شهر تردد کرده و پس از ارتکاب عمل مجرمانه خود از محل متواری می‌شدند.

وی تصریح کرد: پس از پایش تصویری و رصد هوشمندانه مجرمان و همچنین استفاده از یک سری اقدامات پلیسی سرانجام مخفیگاه سارقان در یکی از مناطق حاشیه‌ای شناسایی و طی یک عملیات منسجم و ضربتی تمامی اعضای این باند که ۱۲ نفر بودند دستگیر شدند.

سارقان مسلح اصفهان بین 17 تا 30 ساله بودند

هاشمی‌فر از اعتراف متهمان به ۵۰ فقره سرقت اموال شهروندان با استفاده از سلاح سرد و ضرب و جرح شهروندان خبر داد و اظهار داشت: نکته حائز اهمیت در پرونده مذکور این است که تمامی افراد دستگیر شده غیربومی و از استان‌های مختلف هستند و میانگین سنی آنها نیز بین ۱۷ تا ۳۰ سال است و بیشتر آنها برای اولین بار مرتکب جرم شده بودند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان پائین آمدن سن مجرمان به ویژه مجرمان خشن را زنگ خطری برای جامعه عنوان کرد و اظهار داشت: بایستی این موضوع به صورت ویژه مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته و از آسیب‌ها و زمینه‌های گرایش جوانان به سمت ارتکاب جرم جلوگیری کرد.

وی با تقدیر از اقدام سریع، ضربتی و هوشمندانه کارآگاهان پلیس آگاهی استان در شناسایی این باند مجرمانه گفت: کسانی که بخواهند با اعمال خلاف خود در نظم و امنیت جامعه اخلال ایجاد کرده و باعث نگرانی و ناامنی شهروندان شوند، بدانند که در کمترین زمان پس از وقوع جرم سایه پلیس را بر سر خود خواهند دید و بایستی در برابر قانون پاسخگوی اقدامات خود باشند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟