برنده شدن غیر منتظره خانواده ایرلندی در یک قرعه کشی پس از ۲۵ سال انتظار! + عکس

به گزارش رکنا، یک خانواده ایرلندی به مدت یک ربع قرن امید خود را از دست ندادند و تا زمانی که به خواسته خود نرسیدند به شرکت در یک قرعه کشی برای دریافت جایزه در این کشور ادامه دادند.

کمیته محلی ناظر بر جایزه قرعه کشی تصویری از یکی از اعضای خانواده که کارت بزرگی در دست داشت و ارزش جایزه آن را به استرلینگ نوشته شده بود معادل ۷.۴ میلیون دلار منتشر کرد.

یکی از اعضای خانواده کیلکنی به مقامات جایزه قرعه کشی ایرلند گفت که او در حال تماشای روزنامه‌ای در یک فروشگاه بوده که شماره اعلامیه برنده را مشاهده می‌کند. وی افزود که شماره بلیط‌ها را به دلیل تکرار زیاد آن‌ها به مدت ۲۵ سال حفظ کرده است، بنابراین کشف آن‌ها حتی از نوک چشم برای او آسان بود. مرد جوان پس از اطلاع از پیروزی، با عجله به خانه خود رفت و اعضای خانواده را فراخواند تا خبر خوب را به آن‌ها اطلاع دهد.

او گفت که این جایزه غیرمنتظره برای اعضای خانواده که اخیراً با مشکلات مالی روبرو شده اند باعث آرامش خاطر بود. مرد جوان در ادامه بیان کرد: "ما در هزینه‌های مضحک مانند خرید اتومبیل‌های جدید عجله نخواهیم کرد، اما تنها چیزی که اکنون به دنبال آن هستیم مراجعه به بانک‌ها برای پرداخت وام‌های مسکن است. احساسی بهتر از این وجود ندارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟