اعتراف یک معتاد به 52 فقره سرقت در سمنان

به گزارش رکنا، سرهنگ "رضا بینقی" اظهار داشت: از ابتدای شروع فصل گرما در سال جاری و نیاز مردم به استفاده از وسایل سرمایشی به خصوص کولر، چند فقره سرقت دینام کولر در مجتمع های مسکونی سطح شهر سمنان رخ داد.

وی افزود: ماموران انتظامی و کارآگاهان مبارزه با سرقت پلیس آگاهی، برای دستگیری عامل این سرقت ها و رسیدگی جدی به مطالبات مردم، موضوع را به طور ویژه در دستور کار خود قراردادند.

این مقام انتظامی با اشاره به بکارگیری تمام توانمندی و ظرفیت های پلیس در خصوص کشف این پرونده تصریح کرد: با پیگیری های گسترده، سرانجام اطلاعاتی از عامل اصلی سرقت ها به دست آمد.

به گفته بینقی پس از هماهنگی های لازم، عملیات دستگیری متهم آغاز شد و ماموران کلانتری 11 شهدای سمنان پس از ساعت ها کنترل محسوس و نامحسوس موفق به بازداشت وی شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان سمنان از اعتراف این متهم که به موادمخدر نیز اعتیاد شدید دارد به 52 فقره سرقت دینام کولرهای مجتمع های مسکونی سطح شهر سمنان خبر داد.

وی با بیان این که در همین راستا 3 مالخر نیز شناسایی و دستگیر شدند بر تشدید برنامه های پیشگیرانه و مقابله ای پلیس در حوزه سرقت تاکید کرد.

سرهنگ بینقی همچنین به مالکان و ساکنان مجتمع های مسکونی توصیه کرد: نکات و ملاحظات ایمنی را رعایت کنید تا از بروز این گونه سرقت ها پیشگیری شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟