دستگیری عوامل اصلی نزاع دسته جمعی در گرگان

به گزارش رکنا، سرهنگ محمد شیرازی فرمانده انتظامی گرگان گفت: بدنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110  مبنی بر درگیری دسته جمعی همراه با تیراندازی در یکی از روستا‌های اطراف گرگان، گروهی ویژه از ماموران انتظامی شهرستان به محل اعزام شدند.

او افزود: مشخص شد بین چند جوان از اهالی محل درگیری شدیدی رخ داده و جمعیت انبوهی نیز در آن منطقه نظاره گر این ماجرا هستند که با توجه به اهمیت موضوع بلافاصله نیرو‌های کمکی نیز در منطقه حاضر شدند.

بازداشت عوامل اصلی نزاع دسته جمعی در گرگان

فرمانده انتظامی گرگان گفت: ماموران 7 نفر از عوامل نزاع را دستگیر و عوامل امدادی ۱۰ نفر از افرادی که در این درگیری مصدوم شده بودند را به مراکز درمان منتقل کردند.

سرهنگ شیرازی با بیان اینکه حال عمومی مجروحان رضایت بخش اعلام شده است، گفت: متهمان پس از هماهنگی با مرجع قضائی برای تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس هستند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه علت این درگیری اختلافات شخصی بوده است، افزود: پلیس از ریش سفیدان و معتمدان محل انتظار دارد در چنین مواقعی با میانجیگری و دعوت افراد به آرامش، از وقوع درگیری و اخلال در نظم عمومی جلوگیری کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟