انفجار هولناک کپسول گاز در غرب تهران + تصاویر

به گزارش اختصاصی رکنا، سرهنگ محمود مالمیر رییس کلانتری 150 تهرانسر به رکنا گفت: ساعت 18:30 دقیقه یکشنبه 2 شهریور امسال ماجرای انفجار کپسول گاز در ساختمانی در بلوار شاهد به پلیس و سازمان آتش نشانی مخابره شد.

انفجار کپسول در بلوار شاهد

وی افزود: خیلی زود تیمی از ماموران کلانتری 150 تهرانسر و ماموران آتش نشانی به محل اعزام شدند و ماموران در گام نخست اقدام به بستن خیابان های منتهی به محل حادثه کرده و آتش نشانان برای مهار آتش سوزی وارد عمل شدند.

سرهنگ مالمیر ادامه داد: در این حادثه یک مرد 70 ساله دچار سوختگی شد که توسط امدادگران به بیمارستان منتقل شد و تحقیقات پس از مهار آتش سوزی برای بررسی علت این حادثه کلید زده شد.

انفجار کپسول در بلوار شاهد

رییس کلانتری 150 تهرانسر اظهار داشت: در بررسی ها مشخص شد که این ساختمان قدیمی 2 طبقه است که در طبقه همکف این ساختمان مرد 70 ساله 15 سال است که در کار پر کردن گاز پیک نیک مشغول بوده است.

این مقام پلیسی ادامه داد: تحقیقات نشان از آن دارد که مرد 70 ساله در حال پرکردن کپسول گاز بوده که انفجار کپسول گاز رقم خورده و بر اثر شدت این حادثه سقف ساختمان فرو ریخته و آتش سوزی صورت گرفته است.

انفجار کپسول در بلوار شاهد

بنا بر این گزارش، تنها مصدوم این حادثه به بیمارستان منتقل شد و ایمنی محل حادثه از سوی آتش نشانان صورت گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

انفجار کپسول در بلوار شاهد

 

آیا این خبر مفید بود؟