دستگیری 2 قاچاقچی در ریگان

به گزارش رکنا، علی سخنگو، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ریگان از دستگیری دو قاچاقچی مواد مخدر در این شهرستان خبر داد و گفت: این افراد با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده اند.

علی سخنگو بیان داشت: پس از انجام اقدامات فنی و پلیسی، دو قاچاقچی مواد مخدر در این شهرستان شناسایی و بدون فوت وقت دستورات قضایی لازم برای بازداشت آن‌ها صادر شد.

او گفت: طی یک عملیات غافلگیرانه این دو شرور بازداشت و در این رابطه حساب‌های بانکی قاچاقچیان مسدود، یک دستگاه خودرو توقیف، یک واحد منزل مسکونی پلمب و همچنین بالغ بر ۳۷۳ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از متهمان کشف و ضبط شد.

دستگیری سوداگران مرگ در ریگان

این مقام قضایی با اشاره به اینکه کسب سود‌های کلان مالی، مهم‌ترین انگیزه در امر قاچاق مواد مخدر است، افزود: یکی از اولویت‌های اصلی دستگاه قضایی در روند مبارزه با مواد مخدر و قاچاق آن، ضربه به بنیان‌های اقتصادی قاچاقچیان است و به همین دلیل ضربه به اموال نامشروع کسب شده و رد مال قاچاقچیان بهترین حربه برای کاهش انگیزه آنان است.

او با بیان اینکه در برخورد با فساد خط قرمز نداریم، تصریح کرد: باید افرادی که می‌خواهند قانون‌مند عمل کنند، احساس امنیت کنند و افرادی که قصد تخلف دارند، احساس ترس و ناامنی داشته باشند.

سخنگو بیان داشت: دستگاه قضایی در امر مبارزه با مواد مخدر جدی است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟