خانواده مفقود شده سراوانی پیدا شدند

به گزارش رکنا، علیرضا میر بهاءالدین اظهارداشت: روز گذشته خبری مبنی بر مفقود شدن خانواده چهار نفره سراوانی در حوالی روستای مک سوخته به جمعیت هلال احمر سراوان داده می‌شود که بلافاصله تیم امدادی جمعیت هلال احمر این شهرستان به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: طبق گزارشات واصله ساعت هشت صبح دیروز این افراد به علت بروز نقص فنی در خودرو و عدم توانایی رفع مشکل آن در حوالی شهرستان سراوان خودرو را ترک و پیاده به سمت روستا به حرکت ادامه می‌دهند که مسیر را اشتباه پیموده و مفقود شدند.

سرپرست جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: پس از گذشت چندین ساعت تلاش برای یافتن مسیر اصلی حوالی ساعت ۲۰ بستگان این خانواده با جمعیت هلال احمر شهرستان سراوان تماس و خبر مفقود شدن آنها را اعلام و درخواست کمک می‌کنند.

وی افزود: بلافاصله یک تیم امداد و نجات به چهار نفر نجاتگر و یک نفر از کارکنان به همراه یک دستگاه آمبولانس جمعیت هلال احمر سراوان به منطقه اعزام و پس از جستجوی چندین ساعته در اطراف روستای مک سوخته آنان را پیدا کردند.

میربهاءالدین گفت: مفقودان یک آقای ۴۳ ساله و ۲ خانم ۳۴ و ۶۰ ساله به همراه کودک سه ساله بودند که خوشبختانه همگی سالم هستند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟