نجات مسافر سقوط کرده به زیر قطار در آخرین لحظه ! + فیلم / هند
حجم ویدیو: 7.07M | مدت زمان ویدیو: 00:00:58

به گزارش رکنا،کشور هند از جمله کشور‌هایی است که در ایستگاه‌های قطار آن حوادث زیادی رخ می‌دهد. به تازگی نیز سقوط یک مسافر در هنگام پیاده شدن در ایستگاه قطار «کالیان» خبرساز شده است. این مسافر که هنگام پیاده شدن به داخل شکاف بین سکو و قطار سقوط کرده بود با واکنش به موقع و سریع یکی از مأموران از مرگ گریخت.

سقوط یک مسافر از قطار

ویدئویی که توسط دوربین مداربسته ایستگاه قطار تهیه شده واکنش تحسین برانگیز این مأمور راه آهن هند را که هویتش «کِی ساهو» اعلام شده به تصویر می‌کشد. در ابتدای این ویدئو این مسافر ۵۲ ساله که هویتش «دیلیپ ماندج» اعلام شده در حال پیاده شدن از قطار دیده می‌شود. در حالی که قطار در حال ترک ایستگاه است این مرد اقدام به پریدن روی سکو می کند که در همین هنگام ناگهان میان شکاف بین سکو و قطار گرفتار می‌شود. این ویدئو نشان می‌دهد این مأمور راه آهن که در نزدیکی محل حادثه ایستاده و نظاره‌گر این صحنه است بلافاصله وارد عمل شده و باکشیدن مسافر روی سکو مانع قرار گرفتن او در زیر چرخ‌های قطار می‌شود.

اقدام تحسین برانگیز مامور راه آهن برای نجات جان مسافر

بنا به گزارش رسانه‌های محلی هند این مرد میانسال که به همراه پسرش در ایستگاه قطار حضور پیدا کرده بودند لحظاتی پس از حرکت قطار متوجه شد سوار بر یک قطار اشتباهی شده است. او بلافاصله تصمیم گرفت با پریدن از این قطار در حال حرکت پیاده شود که دچار حادثه شد. در این حادثه این مسافر دچار جراحت سطحی شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟