خودکشی جوان 21 ساله از ساختمان 8 طبقه / او روی یک خودرو سقوط کرد + فیلم
حجم ویدیو: 4.21M | مدت زمان ویدیو: 00:00:56

به گزارش رکنا،یک مرد چینی که با پرش از ساختمانی ۸ طبقه در این کشور قصد خودکشی داشت با خوش شانسی از مرگ گریخت. در این حادثه که در تاریخ ۲۸ جولای در شهر «شِنژِن» رخ داد این مرد ۲۱ ساله پس از فرود روی خودروی مینی ون جان سالم بدر برد.

این مرد که پس از پرش از این ساختمان هوشیار بود و جراحت شدیدی در بدنش دیده نمی‌شد به بیمارستان منتقل گردید. بنا به گفته شاهدان عینی این مرد که هویتش «ژانگ» اعلام شده پیش از انتقال به بیمارستان، از محل سقوط خود روی خودرو بلند شده و به مدت ۱۰ دقیقه روی سقف خودرو نشسته بود. این حادثه در ساعت ۷ بعداز ظهر در منطقه «لانگانگ» شهر شنژن واقع در جنوب چین رخ داد.

یک شاهد عینی که پلیس را در جریان این حادثه قرار داد در شرح ماجرا گفت که او پس از شنیدن صدایی مهیب تصور می‌کرد که لاستیک خودرو ترکیده باشد. او گفت این جوان ابتدا روی سقف خودرو ایستاد، اما سپس در حالی که عرق زیادی کرده و رنگ صورتش نیز تغییر کرده بود مجبور به نشستن روی سقف خودرو شد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی چین از پارک این خودروی مینی ون در مقابل ساختمان مدت کمی می‌گذشت. گفته می‌شود این مرد دچار بیماری افسردگی شده بود.

گفتنی است؛ تحقیقات پلیس محلی چین در این باره ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟