وحشت در مجتمع مسکونی شهرک شهید بهشتی در بابایی / آتش سوزی 7 صبح رخ داد + عکس ها
حجم ویدیو: 7.66M | مدت زمان ویدیو: 00:01:02

آتش سوزی صبحگاهی در مجتمع مسکونی در اتوبان شهید بابایی آتشنشانان را به محل حادثه کشاند.

به گزارش رکنا، با اعلام خبر آتش‌سوزی در یک ساختمان مجتمع مسکونی در بزرگراه شهید بابایی، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 7:14 صبح امروز یک مورد آتش‌سوزی در یک مجتمع مسکونی واقع در بزرگراه شهید بابایی، شهرک شهید بهشتی، به سامانه 125 آتش‌نشانی تهران اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان چهار ایستگاه آتش‌نشانی به همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی، بالبر، نردبان هیدرولیکی و تشک نجات به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با اشاره به حضور نخستین گروه از آتش‌نشانان در مدت زمان چهار دقیقه در محل حادثه، ادامه داد: محل حادثه یک مجتمع مسکونی 10 طبقه بود؛ در طبقه هشتم در یک حدوداً 130 متری آتش‌سوزی روی داده و کاملاً شعله‌ور بود.

وی خاطرنشان کرد: دود بسیار غلیظی دیگر طبقات را فرا گرفته و با توجه به زمان بروز حادثه، ساکنان بسیار زیادی در وضعیت بسیار ناایمن قرار گرفته بودند.

ملکی بیان کرد: گروهی از آتش‌نشانان مشغول خاموش کردن آتش شده و گروهی دیگر با استفاده از تجهیزات تنفسی به طبقات رفته و مشغول جست‌وجو برای نجات ساکنان شدند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران با اشاره به انتقال تعدادی از ساکنان به سطح پشت‌بام و خارج کردن آنها از وضعیت ناایمن و خطرناک، افزود: در حال حاضر آتش خاموش شده است.

وی با بیان اینکه این حادثه خوشبختانه تاکنون مصدوم و تلفات جانی نداشت، گفت: اطلاعات تکمیلی درباره تعداد نفرات نجات‌یافته متعاقباً اعلام می‌شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی واقع در بزرگراه شهید بابایی

آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی واقع در بزرگراه شهید بابایی

آتش سوزی در یک مجتمع مسکونی واقع در بزرگراه شهید بابایی

آیا این خبر مفید بود؟