مرگ تلخ مرد زاهدانی در ریشز دیوار انبار کاشی /  3 تن دیگر به شدت مصدوم شدند+ عکس

به گزارش رکنا ، ساعت ۱۱:۳۵ امروز حادثه آوار و احتمال محبوس شدن افراد در زیر آوار در خیابان کشاورز ۱۰ به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه شماره ۱ و ۷ آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

خسرو سراوانی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان اظهار داشت: این حادثه بر اثر ریزش دیوار انبار کاشی و سرامیک رخ داده بود که به فوریت ۲ خودرو امداد و نجات، یک لودر و یک خودروی بیل به همراه ۲۰ نیروی عملیاتی به محل حادثه اعزام شد.

وی افزود: با توجه به گزارشات مردمی مبنی بر حبس تعدادی از شهروندان در زیر آوار و حجم زیاد آوار، آتش‌نشانان بلافاصله اقدام به آواربرداری کردند که در دقایق اولیه موفق شدند افراد محبوس شده در زیر آوار را خارج کنند.

سراوانی خاطر نشان کرد: در این حادثه ۴ نفر از شهروندان در زیر آوار محبوس شده بودند که متاسفانه ۳ نفر مصدوم و یک نفر از آنان بر اثر شدت جراحات وارده جان باخته است.

وی در پایان گفت: با توجه به احتمال بروز حادثه بر اثر ریزش احتمالی دیوار جانبی انبار، آتش نشانان به فوریت اقدام به ایمن سازی محل حادثه کردند و در نهایت به کار خود پایان دادند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟