8 عکس از آتش سوزی در میدان فرهنگ سعادت آباد + فیلم
حجم ویدیو: 5.24M | مدت زمان ویدیو: 00:00:48

آتش سوزی در سعادت آیاد

به گزارش رکنا ، جلال ملکی ، سخنگوی آتش نشانی تهران درباره جزئیات حادثه آتش سوزی در منطقه سعادت آباد گفت : ساعت 10:07 صبح امروز آتش سوزی در ساختمان مسکونی سعادت آباد در محدوده میدان فرهنگ رخ داد. بلافاصله پس از اطلاع به 125 آتش نشانی 3 ایستگاه به همراه نردبان الکترونیکی و خودروهای حامل تجهیزات تنفسی به محل آتش سوزی اعزام شدند.

آتش سوزی در سعادت آیاد

مجتمع مسکونی 5 طبقه 10 واحدی محل حادثه بود. در طبقه منفی یک که پارکینگ بود یک اتاقک 10،12 متری برای سرایداری تعبیه شده بود که دچار آتش سوزی شد و دود زیادی طبقات را فرا گرفت.

آتش سوزی در سعادت آیاد

یکسری از ساکنان در بالکن ها حضور یافتند و به دلیل دودزدگی نمی توانستند خود را به بخش راهروها برسانند.تقریبا 16 نفر از ساکنان این ساختمان مسکونی از طریق نردبان هیدرولیک و وسایل تنفسی به سلامت از ساحتمان خارج شدند. خوشبختانه تلفات جانی نداشت این حادثه صبحگاهی و همه افراد به سلامت به سطح زمین منتقل شدند

برای بررسی نهایی وضع سلامت همه ساکنان این ساختمان به اورژانس تحویل داده شدند.

 

آتش سوزی در سعادت آیاد

توصیه ایمنی به ساکنان ساختمان های مسکونی

باید ایمنی بخش سرایداری هر ساختمان را هم مانند بخش های دیگر تامین کنیم. معمولا قرار دادن اتاقکی در زیرزمین ها که خودروهای زیادی در آنجا پارک است و حتی انباری ها عبیه شده با انواع وسایل خطرناک و آتش زا سلامت کل ساکنان ساختمان ها به ویژه اعضای سرایداری به شدت تهدید می شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آتش سوزی در سعادت آیاد

آتش سوزی در سعادت آباد 1300

 

آتش سوزی در سعادت آیاد

آیا این خبر مفید بود؟