مرگ تلخ کودک 8 ساله در استخر پرورش ماهی / در قزوین رخ داد

به گزارش رکنا، رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس قزوین گفت: پسر ۸ ساله‌ای در مشکین تپه شهرستان بویین زهرا در حال چرای گوسفندان بود که به دلایل نامعلوم به داخل استخر پرورش ماهی سقوط کرد و غرق شد.

سرهنگ رحیم خامدی با اشاره به اینکه علت حادثه در دست بررسی است، از کشاورزان و استخرداران خواست تا دور استخر‌ها حصار بکشند.

کشف یک کیلوگرم تریاک حین توزیع و فروش در قزوین

فرمانده انتظامی شهرستان قزوین گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی بر روی عناصر حمل و نقل مواد مخدر مشخص شد، افردی قصد دارند مقادیری مواد مخدر را در سطح شهرستان قزوین توزیع کنند.

سرهنگ بیژن خدایی افزود: ماموران پس از کسب دستور قضائی و انجام مراقبت‌های نا محسوس پلیسی، افراد مورد نظر را حین توزیع مواد مخدر در شهر اقبالیه شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ خدایی اضافه کرد: از متهمان یک کیلوگرم تریاک کشف شد.

راه اندازی سامانه پیام کوتاه ۱۱۰۲۸ ویژه ناشنوایان در قزوین

فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: با توجه به عدم امکان ارتباط تلفنی افراد ناشنوا با پلیس در بیان گزارش وقایع و در خواست‌های انتظامی این بستر ایجاد شد تا این قشر از جامعه بتوانند از طریق سامانه پیام کوتاه " ۱۱۰۲۸ " در هر ساعت از شبانه روز خدمات انتظامی دریافت کنند.

سردار حاجیان افزود: ارتباط مردم با پلیس از طریق سامانه ۱۱۰ فرصتی برای پاسخگویی سریع به نیاز‌های پلیسی شهروندان و مشارکت مردم در تامین امنیت جامعه است و از شهروندان انتظار داریم پلیس خدمتگزار خود را یاری کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟