سها رضانژاد چه سرنوشتی دارد؟! / 6 روز بعد هنوز هیچ ردی نیست! + عکس ها و فیلم
حجم ویدیو: 47.13M | مدت زمان ویدیو: 00:07:12

 سها رضانژاد دختر  27 ساله در منطقه جهان نمای کردکوی به طرز مرموزی ناپدید و با گذشت 6 روز از این ماجرا هنوز ردی از سها رضا نژاد به دست نیامده  و  هیچ ردی از ‌پرت شدگی سها رضا نژاد مشاهده نشده است.

به گزارش رکنا، کارشناس عملیات هلال احمر گلستان با بیان این که عملیات برای یافتن سها رضانژاد مفقوده شده در جهان نما ادامه دارد، گفت: تاکنون هیچ ردی از ‌پرت شدگی مشاهده نشده است.

 حسین اصغری شامگاه چهارشنبه در خصوص آخرین جزییات عملیات جستجو و نجات سها رضا نژاد در جهان نمای کردکوی، اظهارکرد: به دنبال دریافت گزارشی مبنی بر مفقودی یک دختر ۲۷ ساله در منطقه چکلسر جهان نمای کردکوی یک تیم اولیه به منطقه اعزام شد و به تدریج تیم های بعدی وارد منطقه شدند.

سها  رضانژاد هنوز پیدا نشده است / سرنوشت تلخ سها در کردکوی

وی افزود: پس از بررسی تئوری احتمالات تیم ها به صورت فرودهای مختلف از دیواره ها و از محل هایی که احتمال پرت شدن وجود داشت به فاصله دو یا سه متر از محل منطقه به شعاع ۵۰۰ متر به سمت شرق و غرب انجام شد.

اصغری ادامه داد: جستجوی زمینی با همکاری افراد محلی و کوهنوردان و کمک سگ های نجات صورت گرفت.

وی گفت: روزانه چهار الی پنج تیم به صورت کامل دیواره را جستجو کردند و هر منطقه 3 الی 4 بار جستجو شده است.

کارشناس عملیات هلال احمر گلستان با بیان این که از کوه چکلسر تا شعاع ۱۵ کیلومتر و تمام کلبه های منطقه جستجو شده است، تصریح کرد: تا کنون هیچ ردی از ‌پرت شدگی مشاهده نشده است.

وی اضافه کرد: مهم ترین مشکل ما برای جستجو، هوای مه آلود و بارندگی است و تیم های متخصص و نیروی مردمی راه بلد به تعداد کافی در منطقه حضور دارند.

عملیات نجات سها رضانژاد

اصغری گفت: خانواده سها رضا نژاد در کنار ما هستند با دامن‌ زدن به شایعات به آنها فشار روحی بیشتری وارد نکنیم.

گفتنی است روز جمعه گمشدن سها رضانژاد دختر ۲۷ ساله در ارتفاعات جهان نمای کردکوی به نیروهای امدادی و انتظامی گزارش شد.

این دختر همراه گروه گردشگری به گلستان سفر کرده بود که از صبح جمعه مفقود شده و همه امکانات از جمله خودروی آفرود، پهپاد و غیره برای یافتن وی بسیج شده اند.

این گروه در ارتفاعات کردکوی کمپ داشته که این بانوی جوان صبح جمعه از چادر خارج شده و دیگر برنگشته است.

سها رضا نژاد دختر گمشده در گیلان

چادر آبی رنگ سها رضا نژاد

گفتنی است در چهارمین روز از گم شدن سها رضا نژاد با هلی شات یا پهپاد در دره ای که احتمال می رفت سها رضا نژاد به آنجا سقوط کرده است مورد بررسی قرار گرفت و یک چادر آبی رنگ که تصاویرش در فضای مجاز منتشر شد به دست آمد که فرضیه ها به سمت افتادن سها رضا نژاد  به دره قوی تر شد اما اینکه چادر مسافرتی متعلق به چادر سها رضا نژاد باشد یک معمای پلیسی است که بررسی ها صورت گرفت و در این مسیر جستجوها آغاز شد اما سرنخی از سها رضا نژاد به دست نیامد.

بنا به این گزارش، پیچیدگی زیادی در ماجرای ناپدید شدن مرموزانه سها رضا نژاد وجود دارد و فرضیه ها پلیسی از ماجرای گم شدن یا سقوط از دره به سمت فرضیه های جنایی تغییر مسیر داده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟