عکس های تلخ از تصادف مرگبار بامدادی در اتوبان همت / تیبا له شد

تصادف شدید تیبا با تریلی در اتوبان شهید همت یک کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش رکنا،  ساعت 02:47 بامداد امروز (دوشنبه 23 تیر 99) در پی تماس خودروهای عبوری از مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید همت، تقاطع شیخ بهایی مبنی بر برخورد یک دستگاه خودروی سواری و تریلی حمل بار با یکدیگر، ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران نیروهای عملیات ایستگاه 49 و نجات 18 را به محل حادثه اعزام کرد.

مجید نیکبخت؛ فرمانده تیم عملیات درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری تیبا با قسمت عقب خودروی تریلی حمل بار برخورد کرده و خانمی 72 ساله از قسمت شاگرد در خودروی سواری محبوس شده بود.

تصادف مرگبار تریلی با تیبا در اتوبان همت

وی افزود: آتش‌نشانان به سرعت با استفاده از ابزار نجات و "هولماترو" اقدام به بیرون آوردن این بانوی سالخورده از داخل اتاقک خودرو کردند و وی را تحویل امدادگران اورژانس دادند.

نیکبخت با اعلام فوت مصدوم توسط امدادگران اورژانس خاطرنشان کرد: در این حادثه یک مرد 74 ساله نیز مصدوم شد که توسط امدادگران اورژانس تحت معاینات اولیه قرار گرفت و برای مداوا به مرکز درمانی انتقال یافت.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ آتش‌نشانان با ایمن‌سازی محل حادثه و انتقال خودروی سواری به حاشیه امن بزرگراه، با هماهنگی ستاد فرماندهی به مأموریت خود پایان دادند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

جسد تیبا

تیبا له شده تهران

تیبا تصادف

تیاب له شد

تصادف

تصادف تیبا تهران

آیا این خبر مفید بود؟