مرد مشهدی زیر اتاق کامیون حمل شن له شد

افسر نگهبان آتش نشانی شهر مشهد از حادثه منجر به فوت راننده سواری پژو در پی واژگونی کامیون حمل شن روی این خودرو در جاده مشهد به فریمان خبر داد.

به گزارش رکنا،  سرآتشیار حسن عظیمیان با بیان این مطلب گفت : عصر روز شنبه 21 تیر ماه 99 در پی اعلام سانحه رانندگی منجر به واژگونی کامیون بنز حامل شن روی یک دستگاه خودروی سواری پژو و محبوس شدن راننده زیر بار کامیون، ستاد فرماندهی آتش نشانی مشهد، بلافاصله نجاتگران و آتش نشانان ایستگاه های ۹ و ۳۹ را به همراه جرثقیل سنگین ایستگاه ۸ به محل حادثه در جاده مشهد به فریمان ابتدای دوربرگردان بهشت رضا اعزام کرد.

مرگ تلخ راننده پژو در تصادف با کامیون در مشهد

افسر نگهبان آتش نشانی شهر مشهد افزود: با حضور نجاتگران آتش نشانی در محل مشخص شد یک دستگاه کامیون بنز ۱۰ تن حامل ماسه و شن به دلیل نامعلومی روی یک خودروی سواری پژو به صورت کامل واژگون شده که این حادثه منجر به جان باختن راننده خودروی پژو و محبوس شدن وی زیر خروارها خاک شده بود .

آتش نشانان با استفاده از جرثقیل سنگین آتش‌نشانی مشهد پس از برداشتن اتاق کامیون از روی این خودرو ، پیکر راننده نگون بخت را با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی ویژه از لابلای آهن پاره های وسیله نقلیه رها سازی کردند و تحویل عوامل انتظامی حاضر در صحنه دادند.

شایان ذکر است ، علت دقیق این حادثه توسط کارشناسان پلیس راهور استان در دست بررسی است و آتش‌نشانان پس ازاین عملیات به ماموریت خود پایان دادند و به ایستگاه های خود در شهر مشهد مراجعت کردند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟