دستگیری 2 کلاهبردار میلیاردی در زنجان

سردار رحیم جهانبخش فرمانده انتظامی استان زنجان گفت:در پی وصول شکوایه‌ای مبنی بر کلاهبرداری از طریق فضای مجازی رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس فتا قرار گرفت.

او ادامه داد: ماموران در تحقیقات خود دریافتند ۲ متهم غیر بومی و ساکن یکی از استان‌های همجوار با ایجاد صفحه‌ای در یکی از شبکه‌های اجتماعی اعتماد افراد را برای انجام اقدامات غیر قانونی جلب و از آنان اقدام به کلاهبرداری می‌کرد.

به گزارش رکنا، سردار جهانبخش افزود: ماموران پس از شناسایی متهمان در یکی از استان‌های همجوار با اخذ نیابت قضائی به محل سکونت آنان اعزام و هر دو متهم را دستگیر کردند.

به دام افتادن کلاهبرداران 2 میلیاردی در زنجان

فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: پس از دستگیری متهمان و در ادامه تحقیقات مشخص شد این متهمان به این شیوه از هزار نفر با درخواست واریز وجه به نام افراد دیگر بیش از ۲ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند.

سردار جهانبخش با اشاره به اینکه متهمان با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند، به شهروندان توصیه کرد: به تماس‌های تلفنی که از آن‌ها درخواست مراجعه به دستگاه‌های خودپرداز می‌نمایند توجه نکنند و موضوع را سریع به پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir یا از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟