پشت پرده حادثه انفجار نیروگاه برق اهواز / علت اصلی چه بود؟+ فیلم
حجم ویدیو: 11.94M | مدت زمان ویدیو: 00:01:37

به گزارش رکنا،  استاندار خوزستان احتمال هرگونه خرابکاری و دخالت کشور‌های معاند در حادثه آتش‌سوزی نیروگاه زرگان اهواز را به شدت تکذیب کرد و گفت: این حادثه به علت آتش گرفتن یک ترانسفورماتور برقی رخ داده و به‌خاطر گرمای زیاد هوا بوده داده است.

غلامرضا شریعتی  با اشاره به جزئیات آتش‌سوزی زرگان اهواز گفت: این حادثه به علت آتش گرفتن یک ترانسفورماتور برقی که قبلا آن را تعمیر و داخل مدار آورده بودند، رخ داده و به‌خاطر گرمای زیاد هوا بوده داده است.

ماجرای حادثه انفجار نیروگاه برق اهواز چه بود؟

وی ادامه داد: آتش سوزی این ترانسفورماتور سریعاً اطفاء شده است و متخصصان در حال تلاش هستند تا این ترانسفورماتور را مجدداً به مدار بازگردانند.

استاندار خوزستان درباره شایعات و گمانه‌زنی‌هایی که درباره حادثه نیروگاه زرگان در برخی رسانه‌ها مطرح شده اتس، نیز گفت: این حادثه تنها علت فنی داشته و هرگونه خبری مبنی بر ارتباط این قضیه با کشور‌های معان و یا اقدامی خرابکارانه کذب محض است.

شریعتی یادآور شد: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته و خسارات جزیی مادی آن نیز در حال برطرف شدن است.

ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه امروز برخی خبرگزاری‌ها از آتش سوزی در ترانس برق نیروگاه زرگان خبر دادند و اعلام کردند برای مهار آتش پنج دستگاه خودرو و ۱۶ نیرو به منطقه اعزام شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟