زن جوان از خودکشی خود و 2 فرزندش فیلم لایو به اشتراک گذاشت ! / حمله کاربران به احساس این زن + فیلم / امریکا
حجم ویدیو: 27.37M | مدت زمان ویدیو: 00:03:32

به گزارش گروه ترجمه رکنا، به تازگی ویدیویی در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد که اقدام وحشتناک یک زن را با کودکانش در ممفیس ایالت تنسی امریکا به تصویر کشیده که عده ای را نیز نگران کرده است.

در ویدیو منتشر شده نشان می دهد که این زن به همراه فرزندانش با خودروی سواری قصد خودکشی دارد و در یک تصادف پس از واژگون شدن خودرو زنده ماندند. کاربران زیادی پس از دیدن این فیلم و ابراز ناراحتی زیاد گفتند که از سلامت روان مادر خانواده اطمینان ندارند اما پلیس در حال تحقیق درباره علت تصادفی است که موجب شده دو کودک و یک بزرگسال به بیمارستان منتقل شوند.

اقدام وحشتناک یک مادر با فرزندانش

پس از انتشار این ویدیو در فضای مجازی بسیاری از کاربران مدعی شدند که آیا زن در این سانحه سعی داشته با فرزندان خود در اتومبیل خودکشی کند؟

در لایو مذکور یک مادر در حالی که با فرزندان خردسالش در اتومبیل رانندگی می‌کند، برای تقاضای کمک فریاد می‌زند.

در ادامه ویدیو در حالی که این مادر آمریکایی در بیمارستان بستری است در لایو اعلام می کند حال خودش و فرزندانش خوب است و تحت درمان هستند.

وی همچنین در ادامه صحبت هایش از نحوه تصادف و اتفاقات دردناکش گفت که چندین بار به خاطر سرعت زیاد خودرویش در بزرگراه چپ کرده و او برای حفظ جان فرزندانش آن ها را در آغوش گرفته بود تا آسیب زیادی وارد نشود و حالا پشیمان است که این کار را انجام داده است.

واکنش کاربران به انتشار این ویدیو

در ادامه ویدیو مشاهده می شود که مادر کودک خود را در آغوش گرفته و کودک دیگری نیز روی صندلی مسافر دیده می‌شود.

گفتنی است که انتشار این فیلم تاکنون بیش از یک میلیون بار دیده شده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟