کرونا در البرز به وضعیت قرمز رسید

به گزارش رکنا ، عزیزاله شهبازی، استاندار البرز، صبح امروز در حاشیه بازدید از دانشکده دندانپزشکی البرز، با اشاره به این که فرصت مغتنمی بود و جا دارد از تدابیر دلسوزانه و توام با حساسیت بالای رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز در مدیریت کرونا و سلامت استان قدردانی کنم، گفت: اقدامات خوب دانشگاه علوم پزشکی البرز در سطح ملی مورد تقدیر است.

استاندار البرز افزود: تمامی زیرمجموعه کادر بهداشتی و درمانی و بخش خصوصی در مقابله با کرونا اقدامات شایسته ای از خود بجای گذاشتند.

شهبازی با بیان این که از ۲۹ بهمن قرارگاه زیستی برای مقابله با کرونا در استان شکل گرفت، گفت: به همین منظور تیم منسجم اورژانس البرز نیز بسیار مجرب عمل کردند.

او افزود: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اعلام کرد که ما به سمت قرمز شدن پیش می رویم از این رو وضعیت استان به صورت مداوم در حال رصد است و ارتباط تنگاتنگی با دانشگاه داریم.

استاندار البرز گفت: هشدارها داده شده و از امروز در شیب تندی قرار گرفتیم که می‌تواند خساراتی را برای ما داشته باشد.

بهره برداری از بیمارستان فردیس تا پایان سال

شهبازی افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته وعده داده شد که بیمارستان فردیس تا پایان سال به بهره‌برداری برسد و بیمارستان شهر جدید هشتگرد نیز از پیمانکار قبلی گرفته شد و به سرعت تکمیل می‌شود.

او گفت: در خصوص احداث بیمارستان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز پیگیری‌های لازم را داریم و بیمارستان کمالشهر نیز در حال پیشرفت است.

استاندار افزود: جای خرسندی دارد که دانشکده دندانپزشکی البرز در بین ۴۴ دانشکده کشور در رتبه پانزدهم قرار دارد و این دانشکده پذیرش دانشجو از سراسر کشور دارد از این رو اقدامات صورت گرفته در دانشکده دندان پزشکی البرز قابل تقدیر است.

شهبازی با بیان این که برای تکمیل دانشکده دندانپزشکی البرز کمک‌های لازم را خواهیم داشت، گفت: البرز در ارائه خدمات الکترونیکی و تشکیل پرونده الکترونیک جزو پیشگامان کشور بود.

اوافزود: امید است دانشگاه در امواج کرونا و مدیریت این بیماری بدرخشد و شاهد بالندگی و عزت کادر پزشکی و درمان و بهداشتی باشیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟