ابهام بزرگ  فیلم های تیراندازی های وحشتناک  مراسم تشییع شیخ بزرگ شادگان + فیلم
حجم ویدیو: 8.38M | مدت زمان ویدیو: 00:01:06

به گزارش رکنا از خوزستان ، یکی از مسئولین شهرستان شاگان در خصوص انتشار فیلم‌هایی از تشییع جنازه یکی از شیوخ شادگان که در آن جمع فراوانی آن هم در شرایط کرونایی به چشم می‌خورد، اظهار کرد: برخی از این فیلم‌ها به هیچ وجه صحت ندارد و چنین تجمعی در شادگان وجود نداشته است.

پلیس پس از دیدن فیلم ها به چه پی برد؟

وی گفت : برای نمونه پلیس فتا یکی از فیلم‌های منتشر شده به نام تشییع‌جنازه «شیخ منصور آلبوغبیش» که به طرز عجیبی در فضای مجازی انعکاس یافته را رصد کرده و متوجه شد این فیلم مربوط به تشییع‌جنازه چند ماه قبل یکی از شیوخ شهرستان ماهشهر است و اصلاً ربطی به شادگان ندارد.

این مسئول در شادگان تصریح کرد: مراسم ترحیم نیز در شادگان برگزارشد و تمامی پروتکل‌های بهداشتی در آن رعایت شده است؛ ضمن اینکه خانواده مرحوم چند هزار ماسک و چند صد لیتر مایع ضدعفونی تهیه کرده و در اختیار مراجعه‌کنندگان قرار می‌دهند و خودروهای ضدعفونی کننده هر دو ساعت یک بار کل منطقه را گندزدایی می‌کنند.

فرد فوت شده از بزرگان اقوام خوزستانی بود

او در ادامه گفت ما هم در این مراسم سعی کرده‌ایم مراقبت‌های لازم از مردم صورت گیرد ولی فرد فوت شده از بزرگان اقوام خوزستانی بوده است و اگر در شرایط شیوع کرونا قرار نداشتیم چندین هزار نفر دیگر نیز در مراسم وی شرکت می‌کردند.

بعد از فوت شیخ منصور آلبوغبیش فیلم‌های فراوانی در فضای مجازی منتشر شد که حاکی از حضور جمعیت چند صد نفره برای تشییع وی بود.

این در حالی است که یکی از بزرگان طایفه آلبوغبیش نیز با انتشار ویدئویی از عموم مردم خواست که تسلیت آنها حتی به صورت پیامک هم قابل‌قبول است و راضی نیستند مردم با مراجعه خود به مراسم ختم شیخ منصور، سلامتی خود را به خاطر بیندازند.

خبرنگار رکنا در مراسم بود! / فیلم ها لایو بود!

این مسئول در حالی مدعی این خبر است که چنین تجمع عظیم وتیراندازی با این گستردگی در این شهرستان صورت نگرفته که خبرنگار رکنا در خوزستان شخصا در این مراسم حضور داشته و اکثر فیلم های انتشار یافته شده در فضای مجازی به صورت لایو بوده است و تکذیب حضور این حجم انسان در یک مراسم و تیراندازی رعب آور توسط یک مقام دولتی بسیار عجیب است و هیچ کس نمی‌تواند منکر اتفاقاتی که در دو روز گذشته در شهرستان شادگان افتاده شود.

عاملان تیراندازی در مراسم ترحیم شادگان دستگیر شدند

 3 تن از افرادی که در مراسم خاکسپاری شیخ یک طایفه بزرگ درشادگان تیراندازی کرده بودند دستگیرشدند.

سرپرست فرمانداری شادگان اظهار داشت که ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی انتظامی شادگان با کارهای اطلاعاتی سه نفر از عاملان تیراندازی در مراسم ختم یکی از سران عشایر در این شهرستان را شناسایی و دستگیر کردند که ابتدا یک مسئول از شهرستان شادگان اظهار کرده بود که این فیلم ها کذب بوده و این تجمع به هیچ وجه در مراسم تشییع این شیخ حضور نداشتند اما وی عنوان کرده بود که هزاران ماسک و صدها لیتر الکل در میان تشییع کنندگان توزیع شده بود. حال جای سوال دارد که اگر تعداد اندکی در مراسم تشییع شرکت کردند چگونه و به چه کسانی خانواده متوفی هزاران ماسک را توزیع کردند؟ گفتنی است در این مراسم ده ها نفر با در دست داشتن سلاح جنگی و شکاری اقدام به تیراندازی رعب آور کرده بودند.

علی رنجکش

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟