مرگ مشابه 2 کودک در شهرهای کرج و پارس آباد

به گزارش رکنا، معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان گفت: پسربچه 3 ساله ای که در حال بازی در باغ شخصی شان بود، به داخل استخر افتاده و دچار غرغ شدگی شد

پسربچه سه ساله در استخر شخصی غرق شد

سید مجید فیض جعفری، معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان، گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر غرق شدگی یک پسربچه در استخر یک باغ شخصی در منطقه گلسار شهرستان ساوجبلاغ، بلافاصله ماموران کلانتری 12 گلسار به محل حادثه اعزام شدند.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان افزد: با تحقیقات صورت گرفته توسط ماموران مشخص شد یک پسر بچه 3 ساله در حین بازی کردن در باغ شخصی شان بر اثر غفلت والدینش به داخل استخر سقوط کرده و دچار غرق شدگی شده است.

غرق شدن نوجوان ۱۲ ساله در کانال آب/جستجو همچنان ادامه دارد

پارس‌آباد- مسئول آتش‌نشانی و خدمات ایمنی پارس‌آباد از غرق شدن یک نوجوان ۱۲ ساله در کانال آب نزدیک روستای نجف کندی خبر داد.

واحد رحیمی مسئول آتش‌نشانی و خدمات ایمنی پارس‌آباد  عنوان کرد: طی روز گذشته یک نوجوان (پسر) ۱۲ ساله در کانال آب نزدیک روستای نجف کندی شهرستان پارس آباد غرق شد.

وی افزود: افراد غرق شده در این کانال آب سه نفر بودند که دو نفر در لحظات اولیه توسط افراد حاضر در محل نجات یافتند و یک نفر متأسفانه جان خود را از دست داد.

مسئول آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرستان پارس‌آباد اظهار کرد: متأسفانه تلاش‌های غواصان واحد آتش‌نشانی شهرداری که با همراهی و پشتیبانی هلال احمر شهرستان پارس آباد انجام شد ناموفق بوده و جسد این نوجوان پس از جستجوی فراوان همکاران یافت نشد.

رحیمی ادامه داد: در حال حاضر پایش اطراف این کانال آب همچنان ادامه دارد و مجدداً عملیات جستجو از ساعات اولیه صبح امروز آغاز شده است.

وی تصریح کرد: در سال‌های اخیر چندین نفر از اهالی این شهرستان در کانال‌های منشعب از رود ارس قربانی اینگونه حوادث شده‌اند و عدم مواجهه با چنین حوادثی در آینده مستلزم توجه و احتیاط بیش از پیش همشهریان است.

مسئول آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرستان پارس‌آباد تاکید کرد: همشهریان از شنا کردن در کانال‌های آب به ویژه در قسمت‌هایی که تابلوهای شنا ممنوع نصب شده است خودداری کرده و از نزدیک شدن به حریم کانال پرهیز کنند.

وی افزود: علی رغم تلاش نیروهای امدادی متاسفانه این کودک جان خود را از دست داد.

فیض جعفری در پایان تاکید کرد: شهروندان عزیز با رعایت نکات ایمنی از وقوع اتفاقات تلخ این چنین پیشگیری کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟