آتش نشان مشهدی آسمانی شد + عکس

شهادت آتش نشان مشهدی  / به گزارش خبرنگار اجتماعی رکنا، امیر محمد زارع ، متولد 16 آذر ماه سال 1361، دارای سه فرزند به نام های  نفیسه (1386) – محمد جواد (1394 ) – نیایش (1398) که در ایستگاه های 9 و 20 و 6 آتش نشانی مشهد از سال 89 فعالیت می کرد که سرانجام نیز در حین تمرین عملیاتی با ردای مقدس آتش نشان به دیدار حضرت حق شتافت.

مدیر عامل آتش نشانی مشهد با انتشار پیام تسلیتی عروج شهادت گونه آتش نشان مصدوم مشهدی امیر محمد زارع را به خانواده این فرشته نجات و خانواده بزرگ آتش نشانان مشهدی تسلیت گفت.

در متن پیام تسلیت آتشپاد دوم امیر عزیزی آمده است :

درود خدا بر آن خادم ایمنی و امنیت مشهد الرضا(ع) که عمر پر برکت خویش را در سایه سار آقا علی بن موسی الرضا(ع) به مجاهدت خالصانه در راه تامین ایمنی و آسایش مردم مشهد و زائران حرم رضوی سپری و هماره در قامت یک آتش نشان خردمند، هوشمند و شجاع با نقش آفرینی های برجسته در عرصه‌های خدمت به مردم ، بر مسیر نورانی ایثار و فداکاری پای فشرد و سرانجام نیز در حین تمرین عملیاتی با ردای مقدس آتش نشان، به دیدار حضرت حق شتافت.

باشد که حضرت حق آن آتش نشان مخلص، خدوم و ایثارگر را به پاس سالها خدمات خالصانه و مجاهدت صادقانه اش در نعیم مقیم و در جوار همکاران شهیدش از خوان رحمت واسعه خویش بهره‌مند گرداند. إن شاء الله

اینجانب فقدان آن آتش نشان عزیز و مخلص را که به دلیل شایستگی هایش به عضویت تیم عملیات ویژه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد انتخاب شده بود را به خانواده معزز، همشهریان، بستگان و همه آتش نشانان ایران اسلامی تسلیت عرض نموده، از قادر متعال برای آن فقید سعید علو درجات و همنشینی با شهدا، صلحا و صدیقین و برای بازماندگان سوگوار صبر و شکیبایی توأم با عزت و سعادت مسئلت می‌نمایم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟