مرگ دلخراش یک خانواده تبعه افغان در دریاچه زاینده‌رود

به گزارش رکنا، غفور راستین از وقوع ۲ حادثه واژگونی خودرو حامل اتباع افغان خبر داد و اظهار کرد: در یکی از این حوادث که در ساعت ۰۵:۲۲ در کمربندی نایین به وقوع پیوست یک مرد ۴۷ ساله فوت و ۱۱ مرد افغان ۲۰ تا ۲۷ ساله مصدوم شدند که با ۳ کد آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان حشمتیه نایین منتقل شدند.

مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی اصفهان افزود: در حادثه دیگر واژگونی پژو ۴۰۵ نیز که در کیلومتر ۲۵ محور اردستان به نایین به وقوع پیوست ۲ مرد ۳۰ و ۵۰ ساله فوت شدند، این حادثه ۹ مرد مصدوم ۱۸ تا ۲۵ ساله نیز بر جای گذاشت که با ۴ کد آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان دکتر بهشتی اردستان منتقل شدند.

خانواده تبعه افغان در دریاچه زاینده‌رود غرق شدند

وی همچنین از غرق‌شدگی خانواده تبعه افغان در دریاچه زاینده‌رود در روز گذشته نیز خبر داد و گفت: در این حادثه ۴ نفر شامل مردی ۴۵ ساله و ۳ زن ۲۲، ۲۳ و ۴۵ ساله بر اثر غرق‌شدگی فوت شدند.

راستین افزود: در این حادثه، بعد از اینکه یکی از اعضای خانواده حین شنا غرق می شود، دیگر اعضای خانواده که سه زن ۲۲، ۲۳ و ۴۵ ساله بودند، برای نجات وی وارد دریاچه می شوند؛ ولی هر چهار نفر جان خود را از دست می دهند.

صبح روز گذشته تصادفی زنجیره‌ای با درگیر شدن حدود ۱۰ خودرو نیز در اصفهان رخ داده بود که راستین در این باره توضیح داد: این تصادف در اتوبان ذوب‌آهن مقابل کرسگان به وقوع پیوسته بود که ۶ مصدوم شامل ۳ زن، ۲ مرد و یک کودک بر جای گذاشت که با ۲ کد آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان امام خمینی(ره) فلاورجان منتقل شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟