دستگیری سارق حرفه‌ای طلاجات از خانه های آبادان

به گزارش رکنا، ریس پلیس آبادان از دستگیری یکی دیگر ازسارقین حرفه ای طلاجات از خانهای شهروندان آبادانی خبرداد.

 سرهنگ سیدمحسن تقی زاده ریس پلیس شهرستان آبادان مبنی براینکه در پی وقوع چندین فقره سرقت طلاجات منازل بصورت مسلحانه درسطح شهرستان آبادان وشهرهای اطراف که موجبات نگرانی برخی شهروندان را به دنبال داشت موضوع شناسایی سارقین بصورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

بازداشت سارق طلا در آبادان

که در این راستا کارآگاهان پلیس آگاهی آبادان باکارهای اطلاعاتی ومنابع مخبرین موفق به دستگیری۲ نفر از اعضای این باند ۵نفره سارقان مسلح طلاجات منازل در آبادان شده بودن که کارآگاهان اداره آگاهی شهرستان با انجام تحقیقات فنی توانستند سومین نفر از سارقان مسلح تحت تعقیب را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی وی را در مخفیگاهش در کلانشهر اهواز شناسایی و دستگیر کردند.

ریس پلیس آبادان گفت : سارق دستگیر شده به مشارکت در هر۵ فقره سرقت مسلحانه در مناطق دهکده بریم، ایستگاه۵ قدس، ذوالفقاری و پشت شهرداری منطقه۲ آبادان اعتراف کرد وپس از تشکیل پرونده به دادسرا معرفی شد.

سرهنگ تقی زاده در پایان افزود: پلیس تا دستگیری اعضای کامل این باند ۵ نفره اهوازی ذره ای کوتاهی نخواهد آمد و هنجارشکنان بدانند هیچ راه فرار و نقطه امنی برای آنان وجود نخواهد داشت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

علی رنجکش

 

آیا این خبر مفید بود؟