پایان قلدری های 19 اراذل منطقه کوی رمضان اهواز

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز گفت : ۱۹ نفر از اراذل و اوباش کوی رمضان اهواز در راستای مطالبه جدی مردم برای برقراری آرامش به منطقه ، در عملیاتی غافلگیرانه شناسایی و دستگیر شدند .

سرهنگ محسن دالوند چهارشنبه بر برخورد قاطع با این افراد تاکید کرد و گفت : همواره برخورد با هنجارشکنان ، مخلان نظم و امنیت ، اراذل و اوباش و سوداگران مرگ از اولویت های نیروی انتظامی بوده و در این زمینه تاکنون طرح های موثری اجرا و بسیاری از این افراد شناسایی و تسلیم قانون شده اند .

دستگیری ۱۹ نفر از اراذل و اوباش منطقه کوی رمضان اهواز

وی افزود : برقراری نظم و امنیت و ایجاد آرامش در سطح جامعه یکی از رسالت های اصلی ما به شمار می رود که پلیس برای تحقق این امر و خدمت خالصانه به مردم در مقابل مخلان امنیت ایستاده اند و در این مسیر شهدای والامقامی را نیز تقدیم این نظام کرده اند .

فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز تصریح کرد: در اجرای طرح پاکسازی مناطق جرم خیز و آلوده جهت ایجاد رضایتمندی شهروندان ۱۹ نفر از ارازل و اوباش و خرده فروشان مواد مخدر در منطقه کوی رمضان با هماهنگی مرجع محترم قضایی شناسایی و دستگیر شدند .

وی بیان کرد : در اجرای این طرح که از مطالبات جدی مردم این منطقه بود مقدار قابل توجهی مواد مخدر کشف و مجرمان روانه زندان شدند .

سرهنگ دالوند گفت : همچنین از این مجرمان چهار دستگاه خودرو که با آن اقدام به توزیع مواد مخدر می کردند کشف شد.

وی اظهار داشت: وجود چنین مجرمانی در این منطقه زندگی عادی مردم را مختل کرده و امنیت را به خصوص برای کودکان و نوجوانان به خطر انداخته بود که خوشبختانه با شناسایی این افراد تا اندازه ای آرامش به این منطقه بازگشت .

فرمانده انتظامی خوزستان تاکید کرد : سوداگران مرگ، هنجارشکنان و سارقان باید بدانند که پلیس مانند سایه در تعقیب آن ها بوده و در صورت لزوم برای برقراری نظم و امنیت در مناطق اهواز بر تعداد نیروهای خود و همچنین میزان گشت های محله ای می افزاید تا خواب را بر مخلان نظم و امنیت حرام کند .

به گزارش ایرنا کوی رمضان اهواز یکی از مناطق جرم خیر کلانشهر اهواز به شمار می رود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟