16 شرور مسلح ایرانشهر در دام پلیس / این افراد به اصلا رحم نداشتند

به گزارش رکنا، سردار احمد طاهری اظهارداشت: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده‌های عملیاتی سطح استان در بررسی پرونده‌های سرقت‌های مسلحانه و به عنف، در هفته گذشته ۱۶ نفر از عاملان این سرقت‌ها را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.
وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان‌های زاهدان، ایرانشهر، سراوان و چابهار با هماهنگی‌های قضائی این سارقان را در عملیات‌های مختلف دستگیر کردند.
جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت:در پی دستگیری این سارقان، یک دستگاه خودرو و ۲ دستگاه موتورسیکلت مسروقه، هفت دستگاه تلفن همراه و مقادیری وجه نقد مسروقه، یک قبضه سلاح کلاش، یک تیغه خشاب حاوی ۱۸ فشنگ جنگی، یک قبضه کلت کمری و چند قبضه سلاح سرد کشف شد.
وی تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده به یک فقره سرقت مسلحانه خودرو، ۲ فقره سرقت مسلحانه وجه نقد و تلفن همراه، یک فقره سرقت به عنف احشام،۱۲فقره سرقت به عنف تلفن همراه و پنج فقره سرقت به عنف کیف پول و وجه نقد اعتراف کردند.
سردار طاهری با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرایم احتمالی خاطرنشان کرد: پلیس سیستان و بلوچستان بر تداوم اجرای طرح‌های ارتقا امنیت اجتماعی بویژه در برخورد با جرایم خشن و سرقت‌های به عنف و مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید

آیا این خبر مفید بود؟