پایان شرارت های اوباش سابقه دار منطقه اسلام آباد کرج

به گزارش رکنا، محمد معظمی گودرزی، فرمانده انتظامی شهرستان کرج، گفت: در پی گزارش‌های مردمی مبنی بر شرارت‌های متعدد و سلب آسایش شهروندان توسط یکی از اوباش منطقه اسلام آباد، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان کرج قرار گرفت.

وی با بیان این که متهم به واسطه جرائمی که انجام داده بود تحت تعقیب مراجع قضائی بود، افزد: متهم پس از اطلاع از تحت تعقیب بودنش توسط ماموران متواری شده و کسی نیز از مخفیگاه او اطلاعی نداشت.

دستگیری اشرار سابقه دار کرج

سرهنگ معظمی گودرزی تصریح کرد: در ادامه ماموران با تحقیقات گسترده و به کارگیری اقدامات پلیسی محل اختفای متهم را در روستاهای اطراف کرج شناسایی کرده و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را دستگیر و به پلیس امنیت عمومی منتقل کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اعتراف متهم به جرائم اش مبنی بر شرارت، حمل سلاح سرد و سلب آسایش شهروندان، بیان کرد: در بررسی سوابق کیفری متهم مشخص شد که نامبرده چندین بار به جرم درگیری و نزاع توسط پلیس دستگیر و به مراجع قضائی تحویل داده شده بود.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج خاطرنشان کرد: در این خصوص پرونده تشکیل و به مراجع قضائی ارسال شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟