عکس جنازه پسر جوان در وردیج تهران

به گزارش رکنا، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از مرگ دو جوان بر اثر غرق‌شدگی در دو حادثه جداگانه خبر داد.

سید جلال ملکی  با اعلام خبر غرق‌شدن دو نفر در دو حادثه، درباره جزئیات این حوادث اظهار کرد: از ظهر امروز (جمعه 9 خرداد) تا دو، سه ساعت قبل دو مورد حادثه مشابه در دو بخش در شمال‌غربی تهران، مبنی بر غرق‌شدن داخل آب روی داد.

غرق شدن 2 جوان تهرانی در وردیج

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: مورد نخست حوالی ظهر امروز در جاده وردیج، حوالی روستای وردیج و واریج به سامانه 125 اعلام شد، در محل حادثه یک آب‌بند وجود دارد که برای مهار آبهای سطحی از آن استفاده می‌شود و متعلق به بخشها و ادارات متولی همان کار است.

وی تصریح کرد: ظاهراً چند خانواده برای تفرج به آن منطقه رفته بودند و جوانی حدوداً 17، 18 ساله وارد آب شده و متأسفانه اعلام شده بود که نتوانسته خود را کنترل کند و زیر آب رفته بود که دو ایستگاه به همراه گروه غواصان نجات ویژه سازمان آتش‌نشانی تهران در محل حاضر شده و پس از دقایقی تلاش موفق شدند جسد این شخص را از زیر آب خارج کنند.

2 جوان تهرانی در آب های وردیج غرق شدند

ملکی درباره حادثه دوم نیز گفت: حادثه دوم در بالای بزرگراه شهید همت، قسمت روددره کن، (یکی از شاخه‌های فرعی رود کن) که به یک برکه منتهی می‌شود، روی داده بود و اعلام شد یک جوان حدوداً 25 ساله افغانستانی برای شنا به همراه دوستان خود وارد آب شده اما متأسفانه خارج نشده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران ادامه داد: در این حادثه نیز دو ایستگاه به همراه گروه غواصان نجات ویژه سازمان آتش‌نشانی تهران در محل حاضر شده و پس از مدتی تلاش موفق به خارج کردن جسد این شخص شدند.

وی بیان کرد: در محل حادثه دوم، بنرهایی مبنی بر خطر غرق‌شدن و ممنوعیت شنا نصب شده و اطلاع‌رسانی صورت گرفته بود اما متأسفانه برخی افراد به این علائم توجهی ندارند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟