به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی استان کرمان در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر با انجام اقدامات اطلاعاتی از ورود عوامل شرارت و سارقان مسلح به شهر کهنوج از طریق محور قلعه گنج با یک دستگاه خودروی پژو 405 آگاه شدند و بی‌درنگ موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

سردار «ناظری» افزود: ماموران بلافاصله با تشکیل چند گروه زبده و مجرب در ورودی شهر کهنوج مستقر شدند و خودروی مدنظر را مشاهده کردند و به آن دستور ایست دادند. وی تصریح کرد: افراد شرور با مشاهده ماموران اقدام به تیراندازی کردند که با هوشیاری و برتری آتش مأموران طی این درگیری مسلحانه، یک نفر از اشرار به هلاکت رسید و دو نفر دیگر زخمی و دستگیر شدند. 

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: در پاک سازی منطقه درگیری، یک قبضه سلاح کلاشینکف، چهار تیغه خشاب و ۱۳۵ فشنگ جنگی کشف و خودروی آنان نیز توقیف شد. وی یادآورشد: شرور به هلاکت رسیده سوابقی همچون اخلال در نظم و امنیت عمومی از طریق تیراندازی، حمل و نگهداری سلاح و قدرت نمایی، اخاذی، زورگیری و سرقت مسلحانه در شهرستان های جنوبی را در کارنامه سیاه خود دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
توکلی

 

آیا این خبر مفید بود؟