دستگیری 9 شرور مسلح سیستان و بلوچستان / اعتراف به 17 فقره سرقت مسلحانه

به گزارش رکنا، سردار احمد طاهری افزود: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده های عملیاتی سطح استان در بررسی پرونده های سرقت های مسلحانه و به عنف، در هفته گذشته ۹ نفر از عاملان این سرقت ها را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.

وی افزود: در این راستا مأموران انتظامی شهرستان های "زاهدان"، "ایرانشهر"، "سراوان"، "خاش" و "دلگان" با هماهنگی های قضائی این سارقان را در عملیات های مختلف دستگیر کردند.

سردار طاهری بیان کرد: در پی دستگیری این سارقان، دو دستگاه خودرو و سه دستگاه موتورسیکلت مسروقه، ۹دستگاه تلفن همراه و مقادیری وجه نقد مسروقه به همراه سه قبضه کلت کمری، مقداری مهمات جنگی، و چند قبضه سلاح سرد کشف شد.

کشف ۱۷ فقره سرقت مسلحانه در سیستان و بلوچستان

جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: متهمان در بازجویی های به عمل آمده به یک فقره سرقت مسلحانه منزل، سه فقره سرقت مسلحانه خودرو و موتورسیکلت ،دو فقره سرقت به عنف منزل، دو فقره سرقت به عنف خودرو، یک فقره سرقت به عنف موتورسیکلت و هشت فقره سرقت وجه نقد و تلفن همراه اعتراف کردند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرایم احتمالی خاطر نشان کرد: پلیس سیستان و بلوچستان بر تداوم اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی به ویژه در برخورد با جرایم خشن و سرقت های به عنف و مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟