جسد جوان همدانی در دره  چه سرنوشتی داشت؟ + عکس

به گزارش رکنا ، سرهنگ جمشید باقری در تشریح خبر مطرح کرد: عصر روز گذشته شهروندان به محض مشاهده یک خودروی متلاشی شده در تاریکدره به مأموران اطلاع می دهند و همکاران ما بلافاصله به محل حادثه اعزام می شوند.

وی با بیان اینکه همکاران ما پس از یک ساعت و نیم تلاش به علت صعب العبور بودن منطقه، موفق به خارج کردن جنازه از دره می شوند، افزود: این فرد ۴۰ ساله که ظاهراً از استان البرز به شهرستان تویسرکان مسافر آورده بود، برای بازگشت جاده کوتاه تویسرکان-گنجنامه را برگزیده و احتمالاً به علت بلد نبودن از مسیر منحرف و دچار واژگونی شده و به دره سقوط می کند.

متلاشی شدن سمند

باقری با بیان اینکه خودروی سمند این فرد به شدت متلاشی شده بود و با زحمت به بالا کشیده شد و به علت صعب العبور بودن توسط خودروی نیروی انتظامی به پارکینگ انتقال یافت، تصریح کرد: دیشب دادستان کشیک در محل حادثه حاضر شد و دستور رسیدگی به موضوع را صادر کرد بنابراین کارشناسان پلیس راهور و پلیس راه تیمی تشکیل داده و بر سر صحنه تصادف حاضر می شوند تا علت واژگونی را مورد بررسی قرار دهند ضمن اینکه معاینه فنی خودرو نیز به منظور تشخیص علت حادثه انجام می گیرد.

گم شدن پسر یک خانواده

وی با اشاره به تحویل جسد به پزشکی قانونی، ادامه داد: با توجه به اینکه یک خانواده مفقود شدن پسرشان را به پلیس آگاهی گزارش کرده بودند، پزشکی قانونی به دنبال تطابق دادن مشخصات ارائه شده با جسد کشف شده هستند.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان در بخش دیگری از تصادف شدید یک دستگاه خودروی پژو پارس با یک مینی بوس در بلوار ارم شهر همدان خبر داد و گفت: ساعت یک بامداد راننده پژو پارس با سه سرنشین از پشت به یک دستگاه مینی بوس برخورد می کند.

مرگ زن جوان

وی با بیان اینکه یک خانم ۲۷ ساله در جا فوت می کند و دو سرنشین دیگر که خانم و آقا هستند، دچار جراحت می شوند، اعلام کرد: فقط سرنشینان خودروی پژو آسیب دیده و علت حادثه در دست بررسی است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان همدان نیز درباره کشف جسد در تاریکدره گفت: دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه ساعت ۲۱ نیروی انتظامی از طریق خط ۱۱۲ (ندای امداد) با ما ارتباط برقرار کرده و واژگونی یک دستگاه خودروی سمند به رنگ مشکی و سقوط به دره در جاده پیست اسکی را اعلام می کند.

حمید عرفی‌یگانه با بیان اینکه بلافاصله امدادگران هلال احمر به محل حادثه اعزام می شوند، خاطرنشان کرد: یک فوتی در صحنه حادثه و حدود ۱۰ متری ماشین پیدا شده بود که با کمک ارگان های نیروی انتظامی، اورژانس، پلیس راه و آتش نشانی به پزشکی قانونی منتقل شد و عملیات امدادونجات در سال ۲۳:۴۵ دقیقه به پایان رسید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟