جسد کودک 13 ساله در کانال آب خاورشهر پیدا شد

به گزارش گروه حوادث رکنا، عصر دیروز خبری مبنی بر سقوط یک پسربچه به کانال آبی در شهرک خاورشهر به سامانه 125 اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان سه ایستگاه 121، 66، 63 و نیز گروه امداد و نجات 15 را به محل حادثه اعزام کرد.

با حضور عوامل آتش‌نشانی در محل مشخص شد که حادثه برای یک پسر 13 ساله از اتباع کشو افغانستان رخ داده و در حالی که این فرد در حوالی ساعت 14 برای خرید از خانه خارج شده بود، دیگر به خانه بازنگشته و احتمال اینکه او به کانال آب سقوط کرده باشد بسیار بالا بود.

در همین راستا نیز آتش نشانان عملیات خود برای یافتن این پسربچه را آغاز کرده و با حضور در چهار نقطه از کانال آب جستجو را آغاز کردند. همچنین هماهنگی های لازم با اداره آب و فاضلاب نیز انجام شده و مسیر ورودی آب به داخل کانال مسدود شد تا با کاهش سطح آب امکان جستجو و نجات راحت تر باشد.

سرانجام پس از گذشت بیش از 20 ساعت از عملیات جستجوی نقطه به نقطه در مسیر کانال آب، جسد این نوجوان در کانال آب واقع در حدفاصل روستای توتک و کارخانه ی ایران گچ کشف و به خارج از آب منتقل شد.

مرکز اطلاع رسانی آتش نشانی تهران با تایید این خبر اعلام کرد که جسد این نوجوان برای اقدامات قانونی و همچنین بررسی علت دقیق مرگ و نیز چگونگی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد و آتش نشانان نیز با تحویل محل به عوامل انتظامی به ماموریت خود خاتمه دادند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

کانال آبی که کودک در آن پیدا شد

آیا این خبر مفید بود؟