قاتل طلافروش یزدی دیروز صبح در زندان جان داد/ او به چوبه دار نرسید!

به گزارش رکنا،برادر این شخص هم که در سال 95 با همدستی همدیگر اقدام به قتل محمد حق شناس کرده بودند، پس از رسیدگی مراجع قضایی و تأیید حکم دادگاه دو سال پیش به دار مجازات آویخته شده بود.

این دو برادر که عاملان قتل زرگر یزدی شناخته شده بودند در سال 95 باحکم سنگینی به قصاص ، حبس ابد و 246 سال زندان محکوم شدند.

دو بار قصاص نفس بخاطر دو  قتل عمدی، دو بار حبس ابد بابت معاونت در قتل و مجموعاً 246سال حبس و 594 ضربه شلاق برای عاملان قتل زرگر یزدی حکم صادر شد.

متهم ردیف اول این جنایت Crime که توسط دو برادر صورت گرفت، برادر بزرگتر بود که بابت دو فقره قتل عمد به دوبار قصاص نفس محکوم شد و در مجموع 130 سال 6 ماه نیز حبس به واسطه جرائمی همچون معاونت در سرقت Stealing حدی، سه فقره آدم ربایی ، ایجاد جرح با چاقو ، سرقت موتورسیکلت ، شروع به اقدام به قتل ، خرید و نگهداری سلاح گرم و سرقت مقرون به آزار و همچنین مشارکت در جنایت بر میت محکوم شد.

همچنین متهم ردیف اول محکوم به پرداخت دیه بابت ایراد جراحت و 99 ضربه شلاق جهت مشارکت در سرقت مقرون به آزار و همچنین 99 ضربه شلاق بابت مشارکت در جنایت بر میت و همچنین پرداخت دیه نیز حکم دیگر جرائم این متهم بوده است.

 مقام قضایی از صدور دو فقره حبس ابد برای متهم ردیف دوم که برادر کوچکتر دخیل در این جرائم است خبر داده بود و گفته بود : این متهم نیز به دو فقره حبس ابد بابت معاونت در قتل محکوم شده است و 115سال 6 ماه حبس نیز بابت سایر جرائمی همچون غصب عنوان مأمور نیروی انتظامی ، سه فقره آدم ربایی، معاونت در شروع به قتل، مشارکت در سرقت مقرون به آزار و بابت نگهداری و حمل سلاح گرم به عنوان حکم این متهم صادر گردید.

وی قطع 4 انگشت بابت دو فقره سرقت حدی را نیز از دیگر موارد محکومیت این متهم بر شمرد و بیان داشت: در مجموع 297 ضربه شلاق بابت چند مورد سرقت و همچنین مشارکت در جنایت بر میت و همچنین پرداخت دیه از دیگر محکومیت های این متهم است .

شایان ذکر است در دادگاه کیفری 2 یزد با ریاست علی محمد شهیدی فر و با حضور سید محمد سرمه چشم به عنوان مستشار به عنوان دادگاه صالحه به دیگر جرائم و سوابق شرارت بار این دو برادر که در استان های دیگر مرتکب شده بودند و توانسته بودند و از چنگال قانون Law فرار Escape کنند، نیز رسیدگی شده بود.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟