خبر خوش کرونایی در قم

به گزارش رکنا ، رضایی مسئول بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع) قم گفت: این بیمارستان که از اول اسفند با اعلام دانشگاه علوم پزشکی قم به عنوان بیمارستان معین پذیرنده بیماران کرونایی بود با کنترل نسبی بیماری و بر اساس مصوبه ستاد بحران کرونا استان پس از رفع آلودگی به وضعیت عادی بازگشت.

او افزود: این بیمارستان از تاریخ اول اسفند با یک بخش و از هشتم اسفند با تمام ظرفیت به پذیرش بیماران مبتلا به ویروس کرونا پرداخت و به لطف خداوند توانست در ارائه خدمت خالصانه و متعهدانه به مردم شریف و ولایتمدار استان قم سربلند بیرون بیاید و کارنامه موفقی از خدمت رسانی به مردم را در شرایط بحرانی ارائه کند.

رضایی عنوان کرد: با توجه به کنترل بیماری و مصوبه ستاد بحران کرونا، بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب علیه السلام پس از درمان بیماران بستری کرونایی، به رفع آلودگی و گندزدایی فضا‌های درمانی و بخش‌های بستری خود اقدام نمود و طی سه شبانه بر اساس پروتکل علمی و استاندارد که به تایید دانشگاه علوم پزشکی قم و معاونت بهداشت و درمان سپاه نیز رسید، اقدام نمود و در حال حاضر همانند ماه‌های قبل از بحران کرونا، پذیرای بیماران عزیز و مراجعین محترم است.

مسئول بیمارستان علی بن ابیطالب علیه السلام افزود: همچنین تمام درمانگاه‌های تخصصی و تمام بخش‌های بستری به‌جز زنان و زایمان در خدمت مردم عزیز و خانواده محترم نیرو‌های مسلح و ایثارگران عزیز هستند.

رضایی همچنین از حضور خیران نیکوکار، خیراندیشان، نیک اندیشان و همه عزیزانی که با حمایت از کارکنان بیمارستان و تقویت روحیه کارکنان و بیماران نقش به‌سزایی در بهبود بیماران داشتند، بخصوص نیرو‌های جهادی و طلبه‌های عزیز تشکر و سپاسگزاری کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟