زشت ترین عروس های جهان + عکس ها

به گزارش رکنا، عروس با چهره ترسناک سر سفره عقد می نشیند و پس از جاری کردن عقد آرایش عروس را پاک می کنند تا داماد چهره واقعی عروس را ببیند. در قسمت زیر تصاویری از زشت ترین عروس های جهان را قرار داده ایم. برای مشاهده این تصاویر عجیب در نیک صالحی همراه ما باشید.

زشت ترین عروس های جهان

رسمی که در سرتاسر دنیا وجود دارد این است که شب عروسی ، عروس خانم با یک میکاپ ویژه با چهره ای زیبا به استقبال آقای داماد می رود اما همیشه استثناهایی هم وجود دارد که یکی از انها را در این گزارش مشاهده می کنید . آرایش عروس به زشت ترین طریق ممکن آن هم برای آقای داماد!

شهری دربلغارستان هنگام عروسی چهره عروس را زشت می کنند که داماد پس از پایان جشن عروسی با پاک کردن آن آرایش چهره واقعی عروس را ببیند.

رسم زشت کردن عروس در بلغارستان

گرچه در همه جای دنیا دختران در روز عروسی بهترین لباس و زیباترین آرایش را برای خود انتخاب‌می‌کنند اما در روستایی مسلمان نشین در بلغارستان رسمی کاملا متفاوت وجود دارد؛ دختران با آرایش عجیب و ترسناک سر سفره عقد می‌نشینند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

زشت ترین عروس های جهان

آرایش زشت و ترسناک عروس ها در بلغارستان

روستای مسلمان نشین “ریب نوو” در جنوب غربی بلغارستان رسمی خاص برای عروس در روز عروسی دارند. بر اساس این رسم صورت عروس در حضور اقوام و خویشان به رنگ سفید در می‌آید و به شکلی ترسناک آرایش می‌شود. عروس‌های این روستا با همین ظاهر سر سفره عقد می‌نشینند و پس از جاری شدن عقد است که صورت عروس را پاک کرده و داماد چهره واقعی همسر آینده خود را می‌بیند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟