به گزارش رکنا، سردار"محمد قنبری" فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده‌های عملیاتی سطح استان در بررسی پرونده‌های سرقت‌های به عنف و مسلحانه، طی یک هفته گذشته ۶ نفر از عاملان این سرقت‌ها را شناسایی کردند.

وی افزود: در این راستا مأموران انتظامی در شهرستان‌های "زاهدان"، "ایرانشهر" و "خاش " با هماهنگی‌های قضائی در عملیات‌های مقتدرانه این افراد سابقه دار را دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان بیان داشت: در این رابطه علاوه بر کشف ۳ دستگاه خودروی مسروقه در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۶ دستگاه تلفن همراه، ۱۵ رأس گوسفند و مقادیری وجه نقد سرقت شده کشف شد.

سردار قنبری تصریح کرد: در این رابطه ۳ قبضه کلت کمری به همراه ۳ تیغه خشاب، یک قبضه مینی کلاش به همراه ۲۵ فشنگ جنگی از متهمان کشف شد.

وی عنوان کرد: متهمان در بازجوئی‌های به عمل آمده به یک فقره سرقت مسلحانه خودرو، یک فقره سرقت مسلحانه موتورسیکلت و ۳ فقره سرقت مسلحانه تلفن همراه، یک فقره سرقت به عنف منزل، یک فقره سرقت به موتور سیکلت، یک فقره سرقت به عنف احشام، ۹ فقره سرقت به عنف تلفن همراه، ۲ فقره سرقت به عنف وجه نقد و کیف پول اعتراف کرده اند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرائم احتمالی خاطر نشان کرد: پلیس سیستان و بلوچستان بر تداوم اجرای طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی بویژه در برخورد با جرایم خشن و سرقت‌های مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟