به گزارش رکنا،فرمانده انتظامی شهرستان رامسر از پلمب ۱۰ واحد مسکونی در ۷۲ ساعت گذشته و در ایام ممنوعه بیماری کرونا ویروس به مسافرین اجاره داده شده بودند در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی قیصری گفت: عوامل پلیس اطلاعات و نظارت بر اماکن عمومی و ماموران اداره گردشگری رامسر با تشکیل تیم های نظارت و پلمب به صورت شبانه روزی بر اماکن عمومی و منازل مسکونی ، خانه مسافر ها ، هتل ها و ویلا ها سر کشی می کنند و تمام گزارشات مردمی در کمترین زمان ممکن پیگیری و بررسی می‌شود و تمام ویلا ها ، خانه مسافر ها ، هتل ها و منازلی که در این ایام اقدام به اجاره به مسافران کنند پلمب خواهند شد.

وی خاطر نشان کرد: در این راستا ۱۰ واحد مسکونی که به مسافران و گردشگراناجاره داده شده بودند پلمب شدند.

پلمب دو خانه مسافر در تنکابن

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تنکابن هم با اشاره به اجرای طرح مبارزه با کرونا گفت: در اجرای طرح ممنوعیت اجاره خانه، ویلا و هتل‌ها به مسافران، دو خانه مسافر دیروز در شهرستان تنکابن پلمب شدند.

بهادری افزود: پیرو بخشنامه استاندار و دادستان محترم استان مازندران مبنی بر ممنوع بودن اسکان و اجاره منزل به مسافران جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا واحدهایی که اقدام به رزرو و پذیرش مسافر کنند پلمب خواهند شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟