حجم ویدیو: 6.65M | مدت زمان ویدیو: 00:00:54

به گزارش رکنا، سید جلال ملکی با اعلام خبر آتش‌سوزی در یک کارگاه چوب‌بری در محله مرتضی‌گرد، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 07:56 صبح امروز یک مورد حادثه آتش‌سوزی در یک کارگاه چوب‌بری و مبل‌سازی در محله مرتضی‌گرد، خیابان نرگس به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی از جمله خودروهای حامل تجهیزات تنفسی و تانکرهای آب به محل حادثه اعزام شدند.

آتش سوزی مبل تهران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با بیان اینکه محل حادثه خارج از حوزه استحفاظی آتش‌نشانی تهران بود، گفت: آتش‌نشانان تهرانی به عنوان نیروی کمکی به محل حادثه اعزام شدند.

وی تصریح کرد: محل آتش‌سوزی سوله مسقف به وسعت 400 متر بود که یک نیم طبقه در آن وجود داشت و با سقفهای غیرمقاوم و شیروانی ساخته شده بود.

ملکی افزود: در محل حادثه مقادیر زیادی چوب، مصنوعات چوبی و بشکه‌های قابل اشتعال وجود داشت و زمان رسیدن آتش‌نشانان تهرانی، کاملاً سوله شعله‌ور بود.

کارگر آتش سوزی مبل تهران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه آتش در حال سرایت به سایر قسمتها و سوله‌های مجاور بود، خاطرنشان کرد: در لحظات اولیه چهار کارگر ایرانی که از نقاط مختلف بدن دچار سوختگی شده بودند، تحویل عوامل اورژانس شدند.

وی عنوان کرد: گروه‌های دیگر مشغول خاموش کردن آتش و جلوگیری از سرایت آن به سوله‌های همجوار شدند البته سه نفر دیگر در سوله مجاور محبوس بودند که آتش‌نشانان آنها را به سلامت خارج کردند.

ملکی با بیان اینکه در حال حاضر آتش کاملاً خاموش شده، گفت: آتش‌نشانان در حال لکه‌گیری و پایانی عملیات هستند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران بیان کرد: با توجه به ایام پایانی سال، مشاغل اینچنینی مانند مبل‌سازی، تولیدی کیف و کفش و پوشاک حجم کار بیشتری را خواهند داشت که از آنها می‌خواهیم تدابیر ایمنی را رعایت کنند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟