حجم ویدیو: 2.78M | مدت زمان ویدیو: 00:00:25

به گزارش رکنا، بامداد 25 بهمن ماه اتفاقی ناگوار گریبان رامین فرج نژاد، ستاره حرفه‌ای مسابقات قویترین مردان کشورمان را گرفت.همسر رامین در این باره به خبرنگار رکنا گفت: حوالی ساعت 3 بامداد 25 بهمن ماه حدود 30 نفر به رامین و برادرش عارف حمله می کنند. آن ها که مسلح به تفنگ و قمه بودند به طرز وحشیانه ای همسرم و برادرش را هدف قرار می دهند که در نتیجه آن یک گلوله به رامین اصابت می کند.

او در ادامه اظهار داشت: برادر رامین، عارف هم به وسیله قمه از ناحیه سر و دست به طرز فجیعی مجروح شده است.

همسر فوق ستاره قویترین مردان کشورمان در پایان گفت: همه ما می دانیم که این کار توسط چه کسانی انجام شده است. در واقع این مساله 2 حالت بیشتر ندارد؛ یا همان کسانی که حدس می زنیم این حمله را انجام داده اند یا کار توسط افراد ناشناس صورت گرفته است.

"صبح امروز عوامل انتظامی و اطلاعاتی به طور کامل مراحل ابتدایی دستگیری عاملان این نزاع مسلحانه را آغاز کردند".

همسر رامین فرج نژاد در پایان گفت: در مورد حال رامین نیز باید بگویم که خوشبختانه عمل جراحی او تقریبا موفقیت آمیز انجام شده است. گلوله که به طور افقی وارد بدن او شده بود، روده او را سوراخ کرده بود. خوشبختانه حال رامین رو به بهبود است که مطمئنم با دعای مردم وضعیت او بهتر هم می شود.

حالا و پس از گذشت 3 روز از وقوع این حادثه تلخ، از همسر فرج نژاد درباره حال او پرسیدیم که او در پاسخ به خبرنگار رکنا گفت: خدا را شکر حال رامین نسبت به روز اول بسیار مساعدتر شده است. عمل جراحی روی روده او با موفقیت به پایان رسید و خوشبختانه روده های او دچار عفونت نشده است.

همسر قهرمان قویترین مردان ایران و جهان در پایان اظهار داشت: عملیات نیروهای انتظامی و امنیتی برای دستگیری عوامل این حمله از همان روز نخست حادثه آغاز شد و حالا اما ظاهرا روند تحقیقات به شناسایی عامل اصلی این ماجرا رسیده است.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟