به گزارش رکنا ، رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت از تصادف یک دستگاه اتوبوس BRT با عابر پیاده در "خیابان دماوند "خبر داد و گفت: این حادثه 3 مصدوم بر جای گذاشت.

سرهنگ "احسان مومنی"  گفت: ساعت 08:45 صبح امروز با اعلام فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره تصادف اتوبوس BRT با عابر پیاده ای در مسیر خیابان دماوند تقاطع نیروی هوایی، بلافاصله کارشناسان منطقه 8 پلیس راهور پایتخت به همراه تیم اورژانس در محل حادثه حاضر شدند.

این مقام انتظامی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد که این تصادف بین یک دستگاه اتوبوس BRT و عابر پیاده ای به وقوع پیوسته است.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت تصریح کرد: کارشناسان علت اصلی این حادثه عدم توجه به جلو راننده اتوبوس و در نهایت برخورد با این عابر پیاده اعلام کرده اند .

وی تصریح کرد: در این حادثه، علاوه بر مصدومیت عابر پیاده، با ترمز شدید راننده ، 2 تن از مسافران داخل اتوبوس نیز با شیشه اتوبوس برخورد کرده و به علت شدت ضربه وارده هر دو مسافر نیز مصدوم می شوند.

سرهنگ مومنی تصریح کرد: با کمک عوامل امدادی هر 3 مصدوم به نزدیکترین مرکز درمانی انتقال یافتند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟