به گزارش رکنا، «سید جلال ملکی» شامگاه دوشنبه درباره جزئیات این حادثه گفت: در قسمت موتورخانه طبقه منهای یک برج آزادی چند کارتن خالی دچار آتش سوزی شده بود که آتش نشانان در کمترین زمان ممکن نسبت به خاموش کردن آتش و ایمن سازی اقدام کردند.

وی افزود: این آتش سوزی بدون سرایت به سایر اماکن برج آزادی توسط آتش نشانان مهار شد.

گیر کردن دست کودک در چرخ گوشت

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در ادامه از گیر کردن دست راست کودک حدود ۳ ساله در داخل چرخ گوشت خانگی خبر داد.

وی افزود: ساعت ۱۷:۳۷ امروز حادثه گیر کردن دست کودک در داخل چرخ گوشت به سامانه ۱۲۵ اعلام و بلافاصله یک گروه نجات به محل حادثه اعزام شدند.

ملکی ادامه داد:‌ در این حادثه دست راست کودک در داخل چرخ گوشت خانگی گیر کرده بود که چرخ گوشت به همراه کودک به بیمارستانی در محله یوسف آباد منتقل شد.

وی خاطرنشان کرد: آتش نشانان با حضور در اتاق عمل بیمارستان نسبت به برش زدایی بدنه فلزی چرخ گوشت انجام و در نهایت دست این کودک از داخل چرخ گوشت خارج شد.

به گفته وی، پس از عملیات رهاسازی دست کودک مورد عمل جراحی قرار گرفت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه در این حادثه دست راست این کودک حدود ۳ ساله آسیب جدی دید از شهروندان به ویژه والدین خواست که کودکان را در معرض وسایل خطرناک برقی از جمله چرخ گوشت، اتو و همچنین بخاری قرار ندهند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟