به گزارش رکنا، سردار "علی اکبر جاویدان" در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس از سرقت یک دستگاه بولدوزر متعلق به یکی از ادارات دولتی در روستاهای دهستان منصوری، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: پلیس در تحقیقات گسترده خود متوجه شد سرقت توسط یک باند 3 نفره انجام شده که سردسته آن نیز کارگر همین اداره دولتی که بولدوزر متعلق به آن بوده، است.

سردار جاویدان تصریح کرد: ماموران در ادامه تحقیقات خود موفق به شناسایی سردسته باند سرقت که جوانی 26 ساله بود شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به دستگیری وی اقدام شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی ها به سرقت بولدوزر که به نظر کارشناسان ارزش آن 70 میلیارد ریال است، اعتراف و عنوان کرد که این کار را با همراهی و همدستی 2 نفر دیگر انجام داده است.

وی افزود: در این راستا همچنین راننده تریلی نیز که اقدام به حمل بولدوزر کرده بود احضار و در بازجویی ها عنوان کرد از سرقتی بودن آن بی اطلاع و قرار بود که بولدوزر را به مناطق مرزی انتقال دهد اما خودروی وی در سرابله ایلام دچار نقص فنی شده و از ادامه حرکت باز می ایستد.

سردار جاویدان در پایان با اشاره به کشف بولدوزر سرقتی و معرفی سارق دستگیر شده به دستگاه قضائی، از تلاش برای پیدا کردن 2 همدست دیگر وی خبر داد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟